X
A A A A A
-A A A+

Pacientu stāsti

Roberts
Roberts Jaunzems ir ļoti aktīvs 12 gadus vecs zēns. Viņa dzīvē 1. tipa cukura diabēts ienāca strauji un negaidīti, apgriežot visu dzīvi kājām gaisā. Taču, pateicoties akcijai “Eņģeļi pār Latviju”, Roberts jau var dzīvot patstāvīgi.
Lasīt vairāk
Marta un Kristena
Māsiņām Kristenai un Martai diagnosticēti autiskā spektra traucējumi, un Kristenai ir arī garīga atpalicība. Taču, pateicoties ziedotājiem, meitenes apmeklē nodarbības, kas palīdz ne vien labāk komunicēt, bet arī apzināties sevi pašu.
Lasīt vairāk
Gerds
Mazajam Gerdam ir iedzimta sirdskaite un vidēji izteikta plaušu artērijas vārstuļa stenoze. Kad bērniņš piedzima, nekas neliecināja, ka viņam varētu būt kādas problēmas. Taču pirmajos viņa dzīves mēnešos vecāki pamanīja, ka Gerds nepietiekami pieņemas svarā un ātri nogurst.
Lasīt vairāk
Jānītis
Mani sauc Jānis Šalms. Kad biju apmēram pusgadu vecs, nokļuvu slimnīcā, kur ārsti ilgi nevarēja noteikt slimības diagnozi. Pēc ilgām pūlēm ar Beļģijas kolēģu palīdzību viņi secināja, ka man ir ļoti reta ģenētiska slimība, Latvijā ar šādu diagnozi esmu viens. Palīdzēt man varēja, tikai veicot aknu transplantāciju.
Lasīt vairāk
Airita
2010. gada 6. septembrī Airita saindējās ar baltās mušmires karbonādēm. Vajadzēja veikt aknu transplantāciju, jo meitene Bērnu slimnīcā atradās ļoti kritiskā stāvoklī.
Lasīt vairāk
Roberts
Roberts ir aktīvs un aizrautīgs jaunietis, kura sirdslieta ir basketbols. Pirms 5 gadiem viņam nācās pārtraukt cīņu par uzvarām sportā, lai sāktu cīņu par savu dzīvību.
Lasīt vairāk
Markuss
Akcijas „Labestības diena” ziedotāju atbalsts Markusam deva iespēju doties uz Vāciju, kur viņam tika veikta pēdu operācija, kā arī izgatavotas ortozes.
Lasīt vairāk
Mihails
Smaidīgais Mihails, pateicoties ziedotājiem, varēs turpināt ABA terapiju un uzlabot savas komunikācijas spējas.
Lasīt vairāk
Artūrs
Artūrs (7 gadi) ir viens no 2019. gada akcijas Labestības Dienas vēstnešiem. Pateicoties ziedotājiem, Artūrs cītīgi apmeklējis nodarbības 2 reizes nedēļā.
Lasīt vairāk
Daniels
Stāsts no 2019. gada: Mazais Daniels (4 gadi) ir brašs cīnītājs. Kad Daniels bija pavisam maziņš, viņam tika konstatēts acs audzējs. Daniels ir varonīgi izturējis divas ķīmijterapijas, ārstējoties Latvijā, bet diemžēl notika recidīvs, un ārsti lūdza palīdzību vienam no labākajiem acu audzēju ekspertiem Eiropā – Dr.Francis L.Munier.
Lasīt vairāk
Katrīna
Pateicoties akcijas "Labestības diena" ziedotājiem, Katrīnai ir mierīgāka ikdiena, jo viņa saņēma ļoti nepieciešamo insulīna pumpīti.
Lasīt vairāk
Monta
Brašā un brīnišķīgā Monta ir 2016. gada "Labestības dienas" vēstnese. Pateicoties ziedotāju atbalstam un viņas apņēmībai, Monta ir sākusi patstāvīgi staigāt.
Lasīt vairāk
Vera
Verai tika izgatavota sarežģīta ortoze, un meitene arī turpmāk varēs staigāt un dejot, ko viņai tik ļoti patīk darīt.
Lasīt vairāk
Eva
Līdzekļi ārkārtas gadījumiem deva iespēju Evai sešu stundu laikā nokļūt Hamburgā un veikt steidzamu aknu transplantāciju.
Lasīt vairāk
Emanuels
Liels sapnis Emanuelam bija nostāties pašam uz savām kājām, un tagad tas ir izdevies. Zēns jau patstāvīgi staigā ar RGO ortozēm
Lasīt vairāk
Hugo
Dzīvespriecīgais Hugo valkā ortozes, kas palīdz augt viņa kauliem, un cer, ka kādreiz staigās patstāvīgi.
Lasīt vairāk
Alberts
„Eņģeļi pār Latviju” deva iespēju Albertam apmeklēt nepieciešamos speciālistus, kuri palīdzēs attīstīt runātprasmi.
Lasīt vairāk
Reinis
Reinis ir tuvāk savam sapnim par basketbolu, jo varēs saņemt nepieciešamo kāju pēdu operāciju!
Lasīt vairāk
Anna
Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, Anna varēja attīstīt un uzlabot savu staigātprasmi!
Lasīt vairāk