Privātuma politika

Privātuma politika

  1. Šī Privātuma politika ir paredzēta tam kā Nodibinājums, Bērnu Slimnīcas fonds, reģistrācijas numurs: 40008057120, juridiskā adrese: Vienības gatve 45, Rīga, LV-1004 (turpmāk – Ziedojumu saņēmējs) apkopo, izmanto un apstrādā personisko informāciju.

  2. Šī Privātuma politika attiecas uz Ziedojumu saņēmēja interneta vietni www.bsf.lv (turpmāk - Interneta vietne), kura pieder un kuru pārvalda Ziedojumu saņēmējs.

  3. Ziedojumu saņēmējs neveic nekādu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu par Ziedotāju jeb šīs Interneta vietnes lietotāju.

Sīkdatnes

  1. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas sniedz informāciju par to, cik bieži lietotājs apmeklē interneta vietni un ko tieši lietotājs dara savu sesiju laikā. Sīkdatnes nesatur nekādu personu identificējošu informāciju, bet, ja lietotājs šādu informāciju sniedz pats, tad šī informācija var tikt apvienota ar datiem, ko satur sīkdatne.

  2. Ziedojumu saņēmējs lietotāju datoru pārlūkprogrammās var ievietot sīkdatnes.

Drošība

Ziedojumu saņēmējs izmanto drošas datu sistēmas un nepieciešamības gadījumā ir gatava veikt arī papildus drošības pasākumus.

Izmaiņas

Šie privātuma nosacījumi var tikt atjaunoti jebkurā laikā, tāpēc lietotāji tiek aicināti regulāri ar tiem izpazīties.