X
A A A A A
-A A A+

Kontakti

BĒRNU SLIMNĪCAS FONDS

Administrācija
Tel.: +371 67064475
E-pasts: info@bsf.lv
Vienības gatve 45, Rīga, LV-1004

Liene Dambiņa

Valdes priekšsēdētāja
E-pasts: liene@bsf.lv

Agneta Didrihsone

Izpilddirektore
Tel.: +371 29124940
E-pasts: agneta@bsf.lv

Karīna Pētersone

Projektu un komunikācijas daļas vadītāja
Tel.: +371 22335099
E-pasts: karina@bsf.lv

Dace Grīna

Vecāku konsultante / klientu lietu vadītāja
Tel.: +371 29441718
E-pasts: dace@bsf.lv

Sanda Benefelde

Projektu vadītāja
Tel.: +371 26555241
E-pasts: sanda@bsf.lv

Oksana Matvijenko

Lietvedības un personāla speciāliste
Tel.: +371 29932445
E-pasts: oksana@bsf.lv

Linda Anna Dāldere

Komunikācijas projektu vadītāja
Tel.: +371 28608905
E-pasts: linda@bsf.lv

Liene Indrāne

Vecāku mājas vadītāja
Tel.: +371 26380863
E-pasts: liene.indrane@bsf.lv

Linda Berķe-Berga

Projektu vadītāja
Tel.: +371 26111916
E-pasts: linda.berke-berga@bsf.lv

Datu aizsardzības speciālists

E-pasts: personasdati@bsf.lv

Adrese

Bērnu slimnīcas fonds
Adrese: Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
+371 67064475

Sazinies