Kontakti

BĒRNU SLIMNĪCAS FONDS

Administrācija
+371 67064475
Vienības gatve 45, Rīga, LV-1004

Liene Dambiņa

Valdes priekšsēdētāja
E-pasts: liene@bsf.lv

Agneta Didrihsone

Izpilddirektore
Mob.: +371 29124940
E-pasts: agneta@bsf.lv

Karīna Pētersone

Projektu vadītāja
Mob.: +371 22335099
E-pasts: karina@bsf.lv

Baiba Sprice

Administratore
Mob.: +371 29460030
E-pasts: baiba@bsf.lv

Sanda Benefelde

Projektu vadītāja
Mob.: +371 26555241
E-pasts: sanda@bsf.lv

Zanda Bieziņa

Lietvedības un personāla speciālists
Mob.: +371 28263150
E-pasts: zanda@bsf.lv

Linda Anna Dāldere

Komunikācijas projektu vadītāja
Mob.: +371 28608905
E-pasts: linda@bsf.lv

Liene Indrāne

Vecāku mājas vadītāja
Mob.: +371 28355353
E-pasts: liene.indrane@bsf.lv

Datu aizsardzības speciālists

E-pasts: personasdati@bsf.lv

Kristīne Lazdiņa

Grāmatvedības un finanšu konsultante
Mob.: +371 28004888
E-pasts: kristine@bsf.lv

Adrese

Bērnu slimnīcas fonds
Adrese: Vienības gatve 45, Rīga, LV1004
+371 67064475

Sazinies