X
A A A A A
-A A A+

Piepildi bērna sapni

Palīdzi sagādāt prieku, spēku un cerību nākotnei – palīdzi piepildīt Bērnu slimnīcas pacienta sapni!

Simtiem Latvijas bērnu, kuri Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā ārstē smagas hroniskas saslimšanas, bezrūpīgas bērnības vietā katru dienu spiesti cīnīties par savu dzīvību un attīstību. Arī viņi sapņo kļūt par pilotiem, māksliniekiem, pavāriem, doties piedzīvojumos un piedzīvot vēl daudzus skaistus mirkļus kopā ar ģimenēm. Taču viņu ikdiena paiet ārstējoties, un daļa var tikai cerēt, ka izdosies piedzīvot nākamās Lieldienas, dzimšanas dienu un piepildīt ilgi lolotos sapņus.

Mēs vēlamies, lai arī šie bērni tomēr var ļauties kāda sapņa piepildījumam, pacelties prieka spārnos un kaut uz mirkli piemirst par savu cīņu ar slimību.

Tādēļ Bērnu slimnīcas fonds, pateicoties “Roche Latvija” atbalstam, izveidojis platformu “Piepildi bērna sapni”, kas dod iespēju katram no mums palīdzēt kāda bērna – Bērnu slimnīcas pacienta - sapnim piepildīties.

Aicinām iepazīties ar bērnu sapņiem sadaļā “Bērnu sapņi” un ziedot kāda sapņa piepildīšanai, vai arī, ja redzat iespēju palīdzēt to piepildīt citā veidā – pieteikties, rakstot uz linda@bsf.lv!

Ar jau piepildītajiem sapņiem vari iepazīties sadaļā “Piepildītie sapņi”.

N!B! Gadījumā, ja kāds pieteiksies sapni piepildīt bez maksas, ziedojumi netiks pilnībā izlietoti vai bērns diemžēl nesagaidīs sava sapņa piepildīšanu, šim sapnim jau saziedotie līdzekļi tiks novirzīti citu bērnu sapņu piepildīšanai īpaši steidzamos gadījumos!