X
A A A A A
-A A A+

Daniels

Stāsts no 2019. gada: Mazais Daniels (4 gadi) ir brašs cīnītājs. Kad Daniels bija pavisam maziņš, viņam tika konstatēts acs audzējs. Daniels ir varonīgi izturējis divas ķīmijterapijas, ārstējoties Latvijā, bet diemžēl notika recidīvs, un ārsti lūdza palīdzību vienam no labākajiem acu audzēju ekspertiem Eiropā – Dr.Francis L.Munier.

Nu jau gandrīz pusotru gadu Daniels atrodas Dr.Fancis L.Munier uzraudzībā un saņem arī specifisku lāzerterapiju, kāda Baltijā nav pieejama.

Pateicoties ziedotājiem, Daniels var reizi vai divas reizes mēnesī doties uz Šveici pie ārsta uz pārbaudēm, lai novērstu risku, ka slimība strauji atgriežas, un saņemtu nepieciešamo terapiju. No “Ārkārtas gadījumu” uzkrājumiem, Bērnu slimnīcas fonds sedz aviobiļetes, uzturēšanos un vilciena biļetes Šveicē gan Danielam, gan viņa mammai. Viena brauciena izmaksas ir no 700 EUR – 1700 EUR (atkarīgs no aviobiļešu cenām).

Pateicoies šim atbalstam, ģimene var koncentrēties tikai uz mazā Daniela veselību, nereaizējoties par izmaksām, kuras ir augstas un kuras pašu spēkiem nebūtu iespējams segt.

Bērnu slimnīcas fonds regulāri veic uzkrājumus programmai “Ārkārtas gadījumi”, lai vienmēr spētu sniegt atbalstu bērniem, kad viņiem tā ir akūti nepieciešama. Mīļš paldies ziedotājiem, jo, tikai pateicoties jūsu atbalstam, mums ir iespēja bērniem un viņu ģimenēm palīdzēt!