X
A A A A A
-A A A+

Elizabete

Sastapšanās ar “Eņģeļi pār Latviju” akciju Elizabetei bija tieši pirms desmit gadiem, kad ar ziedotāju atbalstu tika veikta sarežģīta un ļoti svarīga operācija Vācijā.

Elizabetes ceļš pretī labākai veselībai sākās nepilna gada vecumā, kad viņai diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku. Nu viņai ir 19 gadu, un Elizabetei ar savu stāstu ir svarīgi iedvesmot arī citus. Par sevi Elizabete saka, ka ir tāda pati kā citi bērni, vienīgi viņai bijis jāveic daudz operāciju.

“Esmu draudzīga, ļoti līdzjūtīga meitene, kurai patīk ekstrēmas izjūtas, māksla, zirgi. Savukārt pavisam nesen esmu atklājusi, ka māku baudīt mirkli, uz to brīdi atslēgties un par neko citu nedomāt. (..) Mana bērnība bija līdzīga kā daudziem citiem. Man ir arī vecāks brālis, ar kuru ir dažādi piedzīvojumi, arī ar omēm. Taču, protams, atšķirīgais ir tas, ka man ik pa brītiņam bija dažādas operācijas – acīm, kājām, vispirms jau galvai. (..) Kopumā to bijis deviņas,” stāsta Elizabete. 

Kad Elizabatei bija 12 gadu, mūziķa Gacho saziedotie līdzekļi viņai palīdzēja sniegt rehabilitācijas izdevumus. Toreiz meitene māksliniekam uzrakstīja pateicības vēstuli, bet to nenosūtīja, taču pēc akcijas "Eņģeļi pār Latviju" viņai bija iespēja nodot šo vēštuli māksliniekam rokās.

Sastapšanās ar “Eņģeļi pār Latviju” akciju Elizabetei bija tieši pirms desmit gadiem, kad ar ziedotāju atbalstu tika veikta sarežģīta un ļoti svarīga operācija Vācijā. Pēc tās Elizabete vairs nestaigāja uz pirkstgaliem. Taču viņa ikdienā turpina saglabāt milzu neatlaidību un darbu, lai ietu uz priekšu.

(ja video atskaņotājs nedarbojas, stāstu varat noskatīties, klikšķinot uz TV3 Play logo augšējā kreisajā stūrī)