X
A A A A A
-A A A+

Katrīna

Pateicoties akcijas "Labestības diena" ziedotājiem, Katrīnai ir mierīgāka ikdiena, jo viņa saņēma ļoti nepieciešamo insulīna pumpīti.

Stāsts no 2018. gada:

Katrīna ir smaidīga un dzīvespriecīga meitene, bet diemžēl četru gadu vecumā viņai uzstādīja smagu diagnozi – cukura diabēts. Tas pilnībā izmainīja Katrīnas un arī viņas ģimenes dzīvi. Mierīgā ikdiena pārvērtās uztraukumā par meitas veselības stāvokli.

Kopš četru gadu vecuma meitenei ir jāievēro diēta un jāseko cukura līmenim asinīs. Tas jāmēra vismaz piecas reizes dienā un pat naktī, jo, ja cukura līmenis kritīsies, tad meitenei var iestāties koma.

Slimība nav izārstējama, bet Katrīnas dzīvi var atvieglot insulīna pumpis. Pateicoties ziedotājiem akcijā “Labestības diena”, ģimene to saņēma. Ja līdz šim Katrīnai insulīns tika potēts pat līdz piecām reizēm dienā, tad tagad par to ir jāsatraucas daudz mazāk. Injekcija jāveic tikai vienu reizi četrās dienās, turklāt Katrīnai nav jāraizējas par to, ka viņai ik pa laikam vajag slēpties no citu cilvēku skatiem, lai injicētu insulīnu. Tā vietā aparātā tikai jāievada nepieciešamā insulīna deva.