X
A A A A A
-A A A+

Akcijā "Eņģeļi pār Latviju" saziedoti 707 tūkstoši eiro

No 2023. gada 1. novembra līdz 2024. gada 31. janvārim norisinājās ikgadējā labdarības akcija "Eņģeļi pār Latviju", ko sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu organizē "TV3 Group Latvija". Šajā akcijas gadā saziedota rekordliela summa - 707 254,84 eiro, kas pilnā apmērā tiks izlietota, lai palīdzētu nodrošināt ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumus 336 bērniem visā Latvijā.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām. Saziedotie līdzekļi kopumā palīdzēs vismaz 336 bērniem, no kuriem 174 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem tiks nodrošinātas ABA terapijas un logopēda nodarbības uz veselu gadu, 32 bērni ar kustību traucējumiem saņems palīdzību tehnisko palīglīdzekļu un ortopēdisko apavu apmaksai, 89 bērni varēs saņemt atbalstu ārkārtas gadījumos – medikamentu, lidojumu apmaksai un analīžu sūtīšanai. 41 bērns saņems nepieciešamo palīdzību neiroloģisku saslimšanu gadījumā.

Labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” pērnā gada nogalē tika aizvadīta jau 16. reizi. Tās ietvaros TV3 Group Latvija kopā ar partneriem – Bērnu slimnīcas fondu, veikalu tīklu “Rimi Latvija”, “BITE Latvija” un “JYSK” – ikvienu Latvijas iedzīvotāju aicināja palīdzēt daudziem bērniem visā Latvijā spert drošu soli tuvāk veselīgai un piepildītai ikdienai.

Aicinot sabiedrību iesaistīties, 17. decembrī Rātslaukumā izskanēja aizkustinošs labdarības koncerts, savukārt no 11. līdz 17. decembrim atpazīstamas un mīlētas personības iesaistījās zvanu centrā, atbildot uz ziedotāju zvaniem. Uz koncerta noslēguma brīdi bija izdevies savākt iespaidīgu summu 566 032,82 eiro, taču, pateicoties ziedotāju aktivitātei arī pēc koncerta, līdz janvāra beigām kopējais ziedojumu apmērs sasniedza 707 254,84 eiro. Pateicoties tam, ka IKT partneris “Bite Latvija” neiekasēja komisijas maksu par zvaniem, ziedotā summa pilnā apmērā nonāks pie bērniem.

Bērnu un ģimeņu vārdā izsakām milzu pateicību akcijas rīkotājiem, sadarbības partneriem un visiem līdzcilvēkiem, kuri sniedza savu palīdzīgo roku, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu bērniem šo ļoti būtisko atbalstu, iespēju augt lieliem un veseliem!

Atpakaļ