X
A A A A A
-A A A+

Slimnīcas personāla tālākizglītība

2%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 35 €


Bērnu slimnīca ir lielākā daudzprofilu bērnu ārstniecības iestāde Latvijā, kurā noklūst bērni ar ļoti nopietnām un sarežģītām veselības problēmām no visas Latvijas. Mūsu ārstu un māsiņu zināšanas ir izšķirošas bērna ceļā uz atveseļošanos.

Ziedot

Bērnu slimnīcā ir nodaļas, kas ir vienīgās Latvijā, tamdēļ ārstu un māsiņu izglītība un pieredze ir ļoti svarīga! 

Ieguldot mūsu speciālistu zināšanās, mēs investējam mūsu bērnu veselībā, jo bez zinošiem, mūsdienīgiem mediķiem nav iespējams nodrošināt profesionālu un kvalitatīvu veselības aprūpi. Tamdēļ regulāri atbalstam ārstu un māsiņu tālākizglītību un pieredzes apmaiņu, lai rezultātā Bērnu slimnīcas pacienti saņemtu mūsdienām atbilstošu veselības aprūpi.

Strādāt medicīnā nozīmē arī mācieties visa mūža garumā, jo nozare attīstās ļoti strauji. Iespēja satikt kolēģus no visas pasaules, uzzināt, kā viņi strādā, mācīties no viņiem, aizgūt viņu pieredzi  un arī iegūt kontaktus, kur vērsties gadījumos, kad mūsu bērniem ir specifiskas veselības problēmas - tas viss ļoti tieši un pozitīvi atsaucas uz bērnu veselību un ārstniecības iespējām Bērnu slimnīca. Mēs vēlamies saviem pacientiem nodrošināt vislabāko un mūsdienīgāko veselības aprūpi!