X
A A A A A
-A A A+

Sporto un ziedo

Sports ir lielisks veids, kā uzlabot un stiprināt veselību, tamdēļ ļoti priecājamies, ka sporta pasākumu ietvaros tiek organizēta palīdzība Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem! Šādi ne tikai var sarūpēt konkrētas lietas, kas nepieciešamas bērnu veselības uzlabošanai, bet arī sniegt lielisku piemēru bērniem, ka sports ir gan veselīgs, gan interesants un aizraujošs!

Labdarības sporta spēle

Jau 2 gadus pēc kārtas biedrība Riga Basket Olimpiskajā Sporta centrā Rīgā rīko labdarības basketbola zvaigžņu spēle ar mērķi vākt līdzekļus Bērnu slimnīcas fondam. Labdarības pasākuma ietvaros notiek gan basketbola zvaigžņu spēle, kur spēlētāju lomās ir dažādu profesiju pārstāvji un vienā komandā var satikties ministrs, aktieris un mūziķis, gan arī tiek rīkotas dažādas interesantas un sportiskas aktivitātes ar basketbola elementiem lielajiem un mazajiem līdzjutējiem! 

Labdarības velo brauciens

Bored of Borders Pedals for no medals 2014. gadā rīkoja varenu velo braucienu pie Latvijas olimpiešiem uz Ziemas Olimpiskajām spēlem Sočos - atbalstot Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļu! Visa piedzīvojuma laikā no Rīgas – Sočiem braucēji veda sev līdzi Bērnu slimnīcas pacientu zīmējumus un laba vēlējumus Latvijas olimpiskajai izlasei. Distances garums: 2802 kilometri (~165 km/dienā), kuri ved caur piecām valstīm (Latviju, Lietuvu, Poliju, Ukrainu, Krieviju). Braucēju vēlme, līdztekus piedzīvojumam, ir darīt labu darbu – aicināt cilvēkus ziedot līdzekļus Bērnu slimnīcai.

Atsaucoties šī brauciena labdarības aicinājumam palīdzēt Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai tika saziedoti 5527,38 EUR! 

Skaistā un raibā piedzīvojuma dienasgrāmata:http://www.boredofborders.com/

Labdarības treniņi

Kikboksa UN Boksa Skola RĪGA kopā ar Cīņas sporta klubs Profesionālis rīkoja labdarības trenniņus.

Labdarības maratons

Starptautiskās labdarības organizācijas LIONS CLUBS INTERNATIONAL (LCI) Polijas LIONS klubs (LC) Poznan Rotunda sadarbībā ar LIONS klubiem Vācijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā 2015. gadā organizēja Brīvības labdarības skrējienu, kas veltīts Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē. Skrējiena maršrutā Varšava – Kauņa - Rīga (ap 700 km) laikā iegūtos līdzekļus vienādās daļās bija plānots izlietot palīdzībai Ukrainas bērniem un Bērnu slimnīcai.

Skrējiens, kura Patrons ir arodkustības Solidaritāte leģendārais līderis un bijušais Polijas prezidents Lehs Valenss startēja Varšavā un to uzsāka trīs pamatskrējēji no Polijas. Pasākuma Patronu vidū bija LR Ārlietu ministrs Raimonds Bergmanis un bijušais Lietuvas Valsts prezidents Valdas Adamkus. Dienā tika noskrieti ap 70 km. Skrējiens tika organizēts maršrutā Varšava – Kauņa – Rīga (ap 700km). Jebkuram interesentam bija iespēja piedalīties Brīvības labdarības skrējienā, noskrienot kilometrus kopā ar pamatskrējējiem un ziedot, nopērkot attiecīgu kilometru daudzumu.

Noslēdzoties Brīvības labdarības skrējienam, Bērnu slimnīcas fonds saņēma ziedojumu 6300 EUR apmērā. Ziedojums tika izlietots infūzijas sūkņu iegādei, lai uzlabotu ārstēšanās procesu Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem.

Atpakaļ