X
A A A A A
-A A A+

Sapņu piepildīšana

Ir ārkārtīgi aizkustinoši, ka sveši cilvēki, nepazīstot konkrētos bērnus, kas norādījuši savas vēlmes Ziemassvētku vecītim, apņēmās un piepilda sapņus.

  • AS Ventbunkers Ziemassvētku laikā uzņēmās piepildīt Ziemassvētku vecīša maisu ar bērnu visviskārotākajām dāvanām! Savukārt fonds Pasaku Nams bērniem nodrošināja Ziemassvētku vecīti un atraktīvus Rūķus, kuri nesa lielu jo lielu dāvanu maisu. Ikviens no Bērnu slimnīcas tā brīža 46 Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem varēja uzrakstīt Ziemassvētku vecītim par savu viskvēlāk iekāroto dāvanu - un..... sapņi piepildās! 
  • Jau vairākus gadus pēc kārtas saldumu ražotājs Laima aicina sabiedrību piedalīties labdarības akcijā un kopā piepildīt Latvijas bērnu sapņus par Ziemassvētku dāvanām, kuras pašas ģimenes nevar atļauties. Ik gadu Laimas labdarības akcijā svētku dāvanas tiek sarūpētas ~800 maznodrošināto ģimeņu bērniem, kā arī Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem. Ikvienam pieaugušajam ir jārūpējas, lai mūsu bērni justos droši, saņemtu nepieciešamo, būtu mīlēti un priecīgi. Ir ārkārtīgi aizkustinoši, ka sveši cilvēki, nepazīstot konkrētos bērnus, kas norādījuši savas vēlmes, apņēmās un sapņus piepildīja. Īpašs paldies saldumu ražotājam Laima par to, ka akcijas ietvaros tika uzrunāti arī tie bērni, kuri dažādu iemeslu dēļ svētkos nevar būt mājās, kopā ar saviem tuvajiem, jo viņiem ir jāārstējas slimnīcā. Pateicoties šai akcijai tika iepriecināti daudzi, tostarp arī kāds puisēns, kas atzina, ka iepriekš viņam nekad nav bijusi dāvana zem eglītes.
Atpakaļ