X
A A A A A
-A A A+

Veseļojies ar prieku Bērnu slimnīcā

15%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 230 €


Lai Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu dzīve būtu košāka un atveseļošanās veiksmīgāka!

Ziedot

Bērnu slimnīcas galvenais mērķis ir nodrošināt pēc iespējas drīzu bērnu atveseļošanos, taču starp medicīniskajām procedūrām brīvajā laikā bērniem, kuri ilgāk atrodas slimnīcā, nepieciešamas arī cita veida aktivitātes, kas palīdz ne vien novērst domas, bet arī attīstīt savas radošās prasmes un iemācīties ko jaunu.

Ziedojot programmai "Veseļojies ar prieku Bērnu slimnīcā", palīdzēsi sarūpēt mazajiem pacientiem gan košāku ikdienu, gan priecīgākus svētkus, ja tos nākas pavadīt slimnīcā!

Ar nodarbību un aktivitāšu organizēšanu nodarbojas Bērnu slimnīcas Pedagoģijas dienests, un daudzviet slimnīcas nodaļās ir iekārtotas rotaļistabas, kurās pacientiem un viņu vecākiem ir iespēja atpūsties no medicīniskajām manipulācijām brīvajā laikā un piedalīties interešu izglītības pedagogu piedāvātajās aktivitātēs. Interešu izglītības pedagogi slimnīcā strādā pēc īpašām licencētām interešu izglītības programmām, kuras ir piemērotas tieši darbam ar bērniem ārstniecības iestādē. Interešu izglītības aktivitātes palīdz bērniem un jauniešiem adaptēties atšķirīgajā slimnīcas vidē, atbrīvoties no stresa, atpūsties, atgūt emocionālo līdzsvaru un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Atbalstot Bērnu slimnīcas Pedagoģijas dienesta darbu, palīdzēsi:

  • veicināt pacientu emocionālo komfortu, adaptācijas procesu un dzīves kvalitātes uzlabošanu, veicot radošu aktivitāšu un pacientu interesēm atbilstošu brīvā laika mērķtiecīgu organizēšanu 
  • sekmēt bērniem draudzīgas, izglītojošas, radošumu, emocionālo komfortu un drošības sajūtu veicinošas vides attīstīšanu.

Ar Bērnu slimnīcas pacientu radošajām aktivitātēm un pedagoģijas dienesta darbu vari iepazīties, ieskatoties Facebook lapā: https://www.facebook.com/veselojiesarpriekuProgramma "Veseļojies ar prieku" nodrošina to, ka pedagogi pacientiem var piedāvāt plašu un daudzveidīgu aktivitāšu klāstu, lai nekad nebūtu garlaicīgi! 

Saziedotie līdzekļi nodrošinās:

  • Materiālus, lai kopā ar pedagogiem bērni varētu zīmēt, līmēt, krāsot, aplicēt, veidot, konstruēt, pērļot, filcēt, muzicēt, radīt logu vitrāžas, izliet ģipša figūras, rotaļāties, spēlēt dažādas spēles un nodarboties ar vēl daudzām citām radošām un attīstošām aktivitātēm! (2023. gadā interešu izglītības pedagogi apkalpoja 9467 Bērnu slimnīcas pacientus!)
  • Materiālus Radošo darbu portfelim, kuri tiek piedāvāti bērniem, kuriem ir jāievēro gultas režīms. Tas ir materiālu, uzdevumu, testu un sagatavju komplekts individuālam radošam un izglītojošam darbam brīvā laika aizpildīšanai. (2023. gadā tika izdalīti 3270 Radošo darbu portfeļi!)
  • Iespēju iepriecināt bērnus, kuriem slimnīcā jāpavada svētki, piemēram, Lieldienas vai Ziemassvētkus - tad Pedagoģijas dienests varēs parūpēties gan par tematiskām dekorācijām, gan pasaku un multiflmu varoņu ciemošanos slimnīcā un pat dāvaniņām!

Ja vēlies atbalstīt Bērnu slimnīcas Pedagoģijas dienesta darbu vēl kādā citā veidā, sazinies ar Pedagoģijas dienesta vadītāju Indru Veismani: indra.veismane@bkus.lv!