X
A A A A A
-A A A+

Slimnīcas vides uzlabošana

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Vissvarīgākais, protams, ir medicīnas personāla darbs un tā kvalitāte, taču veseļoties ļoti palīdz jaukas, bērniem piemērotas un draudzīgas telpas, proti, vide.

Ziedot

Vide var veicināt vai arī kavēt atveseļošanos, tamdēļ mēs rūpējamies, lai bērnam un viņa vecākiem slimnīcā būtu jaukas, ērtas, slimību profilam atbilstošas telpas.

Lai to panāktu, mēs organizējam remontdarbus, sagādājam dažada vecuma bērniem un vecākiem ērtas un praktiskas mēbeles, nodrošinām paplidus aprīkojumu dažādām aktivitātēm, kā piemēram, logopēda kabinetam, ar ko bērni var veiksmīgāk veseļoties, iekārtojam nodaļās rotaļistabas un sarūpējam rotaļlietas, lai bērniem būtu priecīgāks noskaņojums un iespēja nokļūt citā vidē, uzlabojam ēdināšanas  iespējas, lai katram bērnam būtu iespēja saņemt glīti servētu un vecumam un veselībai atbilstošu ēdienu, iekārtojam spēļu laukumus, jo arī ārstējoties slimnīcā ir svarīgi pavadīt laiku svaigā gaisā.

Slimnīcai jau sarūpēto lietu saraksts ir ļoti garš, taču slimnīcas specifika ir tāda, ka viss tiek regulāri dezinficēts, kā arī ļoti aktīvi lietots un tādejādi ātri nolietojas. Iedomāsimies, ka ar vienu puzli dienā vēlas spēlējas aptuveni 30 bērni - protams, ka pēc pāris dienām puzles gabaliņi ir grūti atrodami un daži ir arī sabojāti.Tā ir ikdiena, tāpēc mēs cenšamies regulāri un pēc nepieciešamības atjaunot rotaļlietu, kā arī bērnu mēbeļu klāstu.

Pēdējo septiņpadsmit gadu laikā Bērnu slimnīca ir piedzīvojusi liels pārmaiņas, un slimnīcas speciālistiem ir bijusi iespēja redzēt, cik pozitīvi telpu vizuālais izskats var ietekmēt bērnu noskaņojumu un pat ārstniecības rezultātu. Mājīgas telpas, bērnu vecumam pielāgotas mēbeles, rotaļlietas, svētki nodaļā- arī tās ir lieliskas zāles, kas palīdz veseļoties. Kopā ar ziedotājiem ir paveikti daudzi un lieliski darbi, lai bērniem slimnīcā būtu vide, kas rada patīkamas emocijas un palīdz veseļoties!