X
A A A A A
-A A A+

Saulaino dienu bibliotēka

0%
Pēdējās 30 dienās vietnē saziedots: 0 €


Bibliotēka Bērnu slimnīcā ir kultūras, atpūtas un izglītošanās centrs, kur visi ir mīļi gaidīti!

Ziedot

2006. gada Ziemassvētku laikā Bērnu slimnīcā savas durvis vēra jaunā Rīgas Centrālās bibliotēkas ārējais apkalpošanas punkts “Saulaino dienu bibliotēka” Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā! Esam pateicīgi daudziem Latvijas ziedotājiem, kuri atbalstīja laikraksta Diena organizēto labdarības akciju Saulainas dienas mūsu bērniem. Bet bibliotēkas ikdienas darbu šeit nodrošina un profesionālus informācijas pakalpojumus sniedz Rīgas Centrālā bibliotēka. 

Bibliotēkas pakalpojumus var izmantot gan stacionāri pacienti - bērni, kuriem slimnīcā jāuzturas ilgu laiku, - gan tie, kas slimnīcu apmeklē atsevišķu procedūru veikšanai. Lai arī pacientiem slimnīcā ir savs režīms, kas jāievēro, jāpārcieš neskaitāmas medicīniskas procedūras, laiku priekš Saulaino dienu bibliotēkas apmeklējuma ik dienu atrod ap 100 lasītāju. 

Bērniem un vecākiem

Datorus ik dienu bibliotēkā izmanto ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki, kuriem no e-pasta jāizprintē bērna analīžu rezultāti, lai dotos vizītē pie ārsta. Savukārt bērniem šeit regulāri tiek rīkoti svētki, jo bērni arī slimnīcā turpina būt bērni un viņiem tik ļoti nepieciešams prieks un pozitīvas emocijas!

“ Grāmatas bērnu slimnīcā tiek novērtētas, pat ļoti! Ir bērni, kuriem slimnīca ir kā mājas, un gultiņā viņi guļas un mostas ar grāmatu zem spilvena. Tik pat svarīga ir bibliotēkas jaukā un pozitīvā vide, kas šeit rodama. Un tāpēc vēl jo vairāk - bibliotēka ir vieta, kur bērni iepazīstas ar citu pasauli, un mirdzums viņu acīs ir neviltots - tā ir sajūsma, atklājums un brīnums!”