Palīdzi piepildīt Drosmes kastes kopā ar Tele2!

Nepieciešamie līdzekļi: EUR
Saziedots: 528 EUR
Dati atjaunoti: 02.12.2021.
Dati tiek atjaunoti reizi nedēļā
Ziedot

Drosmes kastēs gan Bērnu slimnīcas mazie, gan gandrīz jau pieaugušie pacienti rod papildus iedrošinājumu varonīgi izturēt nepieciešamās procedūras, kā arī jaukus pārsteigumus, ja kādus īpašus svētkus nākas pavadīt slimnīcas telpās!

Lielākā daļa jeb 87% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka pandēmijas laikā ir samazinājusies cieņa vienam pret otru, liecina mobilo sakaru operatora “Tele2” un “Norstat” veiktā aptauja. Vairums iedzīvotāju uzskata, ka cieņas trūkums ir veicinājis naidu un agresiju, agresīvo komentāru pieaugumu digitālajā vidē, sabiedrības polarizāciju un solidaritātes trūkumu.

Šie aptaujas dati ir satraucoši, taču atklāj realitāti, īpaši pandēmijas laikā. Parasti tie, kas ir “drosmīgi” digitālajā vidē, izvairās atbildēt par rīcību reālajā pasaulē. “Tele2” uzskata, ka ir īstais brīdis atgādināt, cik būtiski ir uzturēt un veidot uz cieņu balstītas attiecības. Ceram, ka tas palīdzēs pārvarēt šo grūto laika posmu un darīt pasauli labāku. Ar sociālās kampaņas #DariNevisNaido palīdzību "Tele2" aicina netērēt enerģiju pārmetumiem un apvainojumiem, šo enerģiju labāk veltot kādam labam un reālam darbam. Tieši tādēļ kampaņas vadmotīvs ir dari nevis naido, un tās ietvaros "Tele2" aicina ziedot līdzekļus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas projektam "Drosmes kaste”.

Neatkarīgi no tā, vai bērni slimnīcā ierodas uz vienu vizīti vai pavada te ilgāku laiku, vai tas ir mazs ķipars vai gandrīz pieaugušais, viņi visi ir vislielākie drosminieki un visīstākie supervaroņi. Par katru drosmīgi izturētu izmeklējumu viņi ir pelnījuši mazu apbalvojumu, ko var sniegt iespēja ienirt “Drosmes kastē” un izvēlēties sev vistuvāko balvu par varonību, kaut uz mirkli aizmirstot sāpes, bailes un bažas. Bet dažkārt drosme ir ne tikai izturēt procedūru, bet gluži vienkārši būt prom no mājām, īpaši, ja šī būšana prom sakrīt ar kādu īpašu dzīves notikumu – dzimšanas vai vārda dienu, Ziemassvētkiem un citiem svētkiem.