Mātes piena banka

DOD SPĒKU VISMAZĀKAJAM! Kampaņa priekšlaikus dzimušo bērnu atbalstam ar mērķi nodrošināt donoru pienu vismazākajiem pacientiem visā Latvijā.

Ziedot

Neviena pēdiņa nav par mazu, lai atstātu mūsu pasaulē nospiedumu.

Katru gadu vairāk nekā 1000 bērnu jeb aptuveni 6% no visiem bērniem Latvijā dzimst priekšlaikus. Viņi ir ļoti trausli un saudzējami – priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem ir lielāks risks neizdzīvot, kā arī saskarties ar veselības problēmām nākotnē.

Pareizam uzturam un mātes pienam agrīnajā dzīves posmā ir kritiski svarīga nozīme, jo tas vismazākajiem dod vislielāko spēku augt un sniedz iespēju arī labākai  dzīves kvalitātei nākotnē. Diemžēl ne visām māmiņām, mazulim piedzimstot priekšlaikus, ir savs piens, taču mēs ticam, ka katrs bērns ir pelnījis iespēju pilnvērtīgai dzīvei. Tāpēc ar mērķi izveidot Latvijā pirmo mātes piena banku Nutricia sadarbībā ar Latvijas Neonatologu biedrību, Bērnu slimnīcas fondu, priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku organizāciju Esmu klāt! un Rimi sāk labdarības kampaņu Dod spēku vismazākajam!.

Aicinām arī tevi iesaistīties un dot spēku vismazākajiem Latvijas mazuļiem, ziedojot mājaslapā www.bsf.lv

Taurenītis – kampaņas simbols

Priekšlaikus dzimušie bērni ir kā taurenīši – viņi ienāk šajā pasaulē ļoti mazi, trausli un sargājami, bet vienlaikus taurenis ir arī simbols jaunai, austošai dienai un cerību pilnam sākumam. Tāpēc aicinām ikvienu paust savu atbalstu un dot spēku priekšlaikus dzimušo bērnu ģimenēm arī simboliski visas kampaņas laikā – izveidojot no papīra origami taureni un izvietojot to savā apkārtējā vidē: mājās pie loga, darba vietā, skolā, kafejnīcā, bibliotēkā vai kādā citā sabiedriskā vietā. Tas būs atgādinājums, ka mēs esam tepat, līdzās, domājot labas domas.