Labestības diena

Ziedošana noslēgusies
Nepieciešamie līdzekļi: 123640 EUR
Saziedots: 179 EUR
Dati atjaunoti: 15.07.2019.
Dati tiek atjaunoti reizi nedēļā
Ziedot

Katra Labestības diena mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem!

29. aprīlī sākas kanāla LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Mastercard organizētā labdarības akcija "Labestības diena", kas aicina palīdzēt mainīt dzīves daudzām ģimenēm visā Latvijā.

Ik gadu "Labestības dienas" akcijā esam varējuši izmainīt daudzu bērnu un viņu ģimeņu dzīves. Šogad sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot 51 bērnam, kuru veselības uzlabošanai nepieciešams atbalsts, kas nav valsts apmaksāts. Kopējā summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 123 640 EUR

2. jūnijā notiks akcijas noslēguma koncerts, ko tiešraidē būs iespējams vērot kanālā LNT.

“Katru gadu “Labestības dienas” akcijā esam varējuši izmainīt daudzu bērnu un viņu ģimeņu dzīves uz labu! Saņemot vecāku vēstules kopā ar bērnu fotogrāfijām un stāstiem par to, cik ļoti sniegtais atbalsts bijis vērtīgs, ir liela apņēmība akciju turpināt. ” saka Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Lūdzam ikvienu nepalikt vienaldzīgam un ziedot Rimi un Supernetto veikalos, portālā www.bsf.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

“Esam pateicīgi ikvienam mūsu klientam, kas vairāku gadu garumā nav bijuši vienaldzīgi un šīs akcijas laikā ir raduši iespēju ziedot. Mēs gribam, lai mums līdzās ir laimīgas un veselas ģimenes, tāpēc arī šogad turpināsim šo tradīciju – palīdzēt tiem, kam tas visvairāk nepieciešams,” stāsta Dace Preisa, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

Ziedo, lai mainītu dzīves daudzām ģimenēm visā Latvijā!