X
A A A A A
-A A A+

Eņģeļi pār Latviju

68%
Saziedots: 540 538 €
Nepieciešams: 800 287 €


Ziedot

TV3 Group Latvija, Bērnu slimnīcas fonda un veikalu tīkla “Rimi” sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” aicina radīt Ziemassvētku brīnumu 337 bērniem visā Latvijā, kuru atbalstam kopā nepieciešami 800 287,29 EUR!

Iepazīsties ar akcijas vēstnešiem un aktualitātēm akcijas mājaslapā - http://www.engeliparlatviju.lv!

“Eņģeļi pār Latviju” norisinās jau 15. gadu un šogad aicina palīdzēt pieciem akcijas vēstnešiem – Aurorai (7), Veltai (10), Mihailam (9), Artūram (4), Polīnai (9), kā arī vēl 182 bērniem visā Latvijā, kuriem līdzcilvēku atbalsts palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti, dāvājot iespēju cīnīties par laimīgu, veselīgu un skaistiem mirkļiem piepildītu ikdienu. Lai palīdzētu dāvāt bērniem to, kas patiesi svarīgs, kopumā nepieciešami 464 222,31 eiro. Šo summu veido bērnu ar dažādām veselības problēmām ārstēšanai nepieciešamās izmaksas, kurām pietrūkst valsts finansējuma.

Ar pagājušā gada akcijā saziedotajiem līdzekļiem šogad esam varējuši palīdzēt jau 471 bērnam - tik daudz, kā vēl nekad!

Šī gada akcijas ietvaros vēlamies nodrošināt palīdzību 88 bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, 25 bērniem ar kustību traucējumiem, 56 bērniem, kuriem varētu būt nepieciešama palīdzība ārkārtas gadījumos, kā arī astoņiem bērniem ar neiroloģiskām saslimšanām. Palīdzību gaidošo bērnu skaits katru gadu palielinās, līdz ar to arī sabiedrības iesaiste kļūst aizvien nozīmīgāka. Akcijas ietvaros iezīmētais sākotnējais mērķis 464 222,31 eiro ļaus palīdzēt 187 bērniem, kuriem palīdzība nepieciešama visvairāk, taču kopumā atbalstu gaida 337 bērniņi visā Latvijā, kuru ārstēšanai nepieciešami 800 287,29 eiro.

Akcija “Eņģeļi pār Latviju”  katru gadu apvieno cilvēkus no visiem mūsu valsts nostūriem ar vienu mērķi – palīdzēt tiem, kam tas ir patiesi svarīgi. Atskatoties uz iepriekšējos gados paveikto, mēs varam redzēt, cik daudzām ģimenēm esam spējuši sniegt izpalīdzīgu roku un cik daudziem bērniem pēc saņemtā atbalsta dzīve ir ieguvusi pavisam citu kvalitāti. Šie veiksmes stāsti ļauj gūt pārliecību, ka esam uz pareizā ceļa,pastāstīja TV3 Group Latvija vadītājs Mindaugas Rakauskas.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties akcijā un ziedot līdzekļus bērniem, kuru veselības problēmu ārstēšanai nepieciešama palīdzība. Lai akcijā varētu iesaistīties pēc iespējas lielāks skaits cilvēku, ziedojumu tālruņa maksa šogad no 4,27 eiro samazināta uz 1,42 eiro!

Akcijā iesaistītajiem bērniem katrs ziedojums būs kā solis tuvāk viņu sapņu piepildījumam – veselīgai un laimīgai ikdienai!

Ziedot aicinām līdz 2023. gada 31. janvārim:

  • Tepat BSF mājaslapā, nospiežot uz augstāk redzamo pogu "ZIEDOT"
  • Iegādājoties preces ar īpašo “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi Rimi veikalos no 23. novembra līdz 1. janvārim
  • Mājaslapā www.engeliparlatviju.lv;
  • Ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos;
  • Ziedojot ziedojumu kastītēs JYSK veikalos;
  • Ziedojot Rimi e-veikalā www.rimi.lv;
  • Ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājaslapā www.mansrimi.lv;
  • Zvanot pa tālruni 90067011 (maksa par zvanu 1,42 eiro (iesk. PVN.))

Par akcijas kulmināciju ik gadu kļūst aizkustinošs labdarības koncerts, ko iepriekšējos gados varēja vērot tikai televīzijas ekrānos, taču šogad 18. decembrī ikviens aicināts doties uz Rātslaukumu, kur Latvijas vadošie mūziķi vienosies vērienīgā un sirdi sildošā pasākumā, kas veltīts akcijas varoņiem – bērniem, kuri, neskatoties uz veselības likstām, saglabā cīņassparu un priekpilnu attieksmi pret dzīvi. Koncerta laikā ikvienam klātesošajam būs iespēja iesaistīties akcijā ar ziedojumu, piemērīt eņģeļu spārnus īpašā fotostūrī un, protams, izbaudīt īstu svētku sajūtu.

Tāpat arī no 12. līdz 18. decembrim darbosies zvanu centrs, kur pulcēsies Latvijā mīlētas un cienītas personības, ar kurām būs iespēja aprunāties un sarunas laikā ziedot kādam no 187 bērniem. Akcijas īpašo koncertu varēs vērot arī kanālā TV3, portālā tv3.lv un TV3 Play.

Rātslaukumā 18. decembrī visas dienas garumā atradīsies arī radio “Star FM” komanda, kas klausītājus informēs par sagatavošanās procesu, kā arī vakarā tiešraidē pārraidīs koncertu.

Akcijas galvenie atbalstītāji – mazumtirdzniecības veikalu tīkls RIMI un “JYSK”.

Palīdzi bērniem sagaidīt īstu Ziemassvētku brīnumu! Dāvini to, kas patiesi svarīgs!