Atbalsti bērnu un jauniešu psihisko veselību kopā ar BDO Latvia!

Nepieciešamie līdzekļi: EUR
Saziedots: 30075 EUR
Dati atjaunoti: 28.09.2022.
Dati tiek atjaunoti reizi nedēļā
Ziedot

Lai pateiktos saviem klientiem, draugiem un sadarbības partneriem, BDO Latvia par godu savas 15 gadu pastāvēšanas Latvijā jubilejai rīko labdarības vakariņas, kas sniedz iespēju atbalstīt Bērnu slimnīcas fonda ziedojumu vākšanas kampaņu Bērnu slimnīcas jaunā Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centra iekārtošanai.

Bērnu psihiatrijas klīnikas misija ir attīstīt bērna individuālo garīgo potenciālu un uzlabot viņa dzīves kvalitāti, veicinot integrāciju sabiedrībā, attīstot un pilnveidojot profesionāļu komandas darbu ar bērnu un viņa ģimeni. 
Klīnikā vidēji gadā tiek ārstēti vairāk kā 1500 pacienti. Psihosociālajai un fiziskajai videi ir liela loma gan psihisko traucējumu rašanās mehānismos, gan psihisko traucējumu ārstēšanā. Topošajā Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centrā nepieciešama droša, nomierinoša, maksimāli harmoniska, mājīga vide, ar dažādām iespējām jēgpilnai laika pavadīšanai.

BDO Latvia ir vienīgais starptautiskā BDO tīkla oficiālais pārstāvis Latvijā. BDO ir starptautiska līmeņa vadošā ekspertu organizācija, kas sniedz nodokļu risinājumus, juridiskās konsultācijas, audita un grāmatvedības pakalpojumus, kā arī specializējas finanšu pārvaldībā.