Vecāku māja

Vecāku mājā var saņemt atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu ģimenes. Tā atrodas slimnīcas teritorijā (Vienības gatve 45), ļaujot vecākiem palikt bērnu tuvumā.

Vecāku mājā var saņemt atbalstu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientu ģimenes. Tā atrodas slimnīcas teritorijā (Vienības gatve 45), ļaujot vecākiem palikt bērnu tuvumā. Vecāku māja ir Bērnu slimnīcas fonda struktūrvienība.

Vecāku mājā pieejama:

  • nakšņošana (8 istabiņas, 20 gultasvietas ar gultasveļu, labierīcības, duša),
  • veļasmašīna, veļas žāvētājs un gludeklis,
  • pilnībā aprīkota virtuve (plīts, cepeškrāsns, kafijas aparāts, ledusskapis, trauki u.c.),
  • ērta atpūtas telpa (televizors, grāmatas, žurnāli) un bērnu spēļu stūrītis,
  • brīvi pieejams wi-fi un dators.

Vecāku mājas komanda sniedz plašu palīdzību vecākiem, kuri ir krīzes situācijā vai kuriem nākas ilgstoši uzturēties slimnīcā. Vecākiem ir iespēja saņemt profesionālu psiholoģisku un garīgu atbalstu (konsultācijas ir bez maksas), piedalīties dažādos izglītojošos pasākumos, kā arī atbalsta grupās vecākiem.  Ilgstošo pacientu vecākiem sadarbībā ar SPA speciālistiem ir pieejamas relaksējošas masāžas un skaistumkopšanas procedūras.

Vecāku māja atvērta 24/7, pateicoties arī brīvprātīgo dežurantu darbam.

Pieteikšanās: 

Lai rezervētu vietu Vecāku mājā, lūdzam zvanīt pa tālr. 28355353. Pirms ierašanās Vecāku mājā nepieciešams noformēt Vecāku mājas klienta reģistrācijas lapu, ko izsniedz nodaļā vai dienas stacionārā. 

Līdzmaksājums par nakšņošanu Vecāku mājā ir  5 eiro/diennaktī (bērniem – bez maksas, atsevišķām sociālām grupām maksājuma atvieglojumi, uzrādot statusu apliecinošu dokumentu).
Norēķināšanās skaidrā naudā. 

Saistībā ar COVID-19 epidemioloģisko situāciju, Vecāku mājas pakalpojumi ir pieejami ierobežotā apjomā (vairāk informācijas pa tālr. 28355353).

Sazinies ar mums:

Vecāku mājas tālrunis: 28355353
Vecāku mājas vadītāja: liene.indrane@bsf.lv
Vienības gatve 45 (karte)