EEZ un Norvēģijas grantu projekts

“Vecāku mājas atpazīstamības un finansiālās kapacitātes stiprināšana”

30. augusts, 2021

Nodibinājums "Bērnu slimnīcas fonds" no 2021.gada jūnija īsteno projektu Nr. AIF/2021/IK/230 „Vecāku mājas atpazīstamības un finansiālās kapacitātes stiprināšana”. Projekta finansējumu nodrošina  Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programma ar Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atbalstu.

Projekta mērķis ir veicināt Vecāku mājas atpazīstamību sabiedrībā, lai nodrošinātu  ilgtermiņa  finansējuma piesaisti  Vecāku mājas darbības nodrošināšanai. Lai sasniegtu projekta mērķi tiks īstenotas sekojošas darbības:

  • Vizuālās identitātes izstrāde;
  • WEB lapas izstrāde;
  • Komunikācijas kampaņas īstenošana un vadība.

Projekta kopējās izmaksas ir 20 000.00 EUR, kas 100 % apmērā tiek finansēts no AIF.

 #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #EEAgrants #EEAgrantsLatvia

___________________________________________________________________________________________________

13. jūlijs, 2021

Pateicoties EEZ un Norvēģijas grantu atbalstam, Bērnu slimnīcas fonds īstenos projektu “Vecāku mājas atpazīstamības un finansiālās kapacitātes stiprināšana”. Projekts ļaus realizēt plašu komunikācijas kampaņu ar mērķi veicināt atpazīstamību un piesaistīt ziedojumus Vecāku mājas darbības nodrošināšanai, atbalstot ģimenes, kuru bērni ārstējas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Esam gandarīti, ka projektu varēsim īstenot kopā ar labākajiem komunikācijas, dizaina un video joma profesionāļiem!

 #AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #EEAgrants #EEAgrantsLatvia