Aktualitātes / Jaunumi

Mēs skrienam, mēs kalpojam – moto, kas palīdzēja Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds ir uzsācis projekta „Draudzības kods Bērnu slimnīcā” aktivitāšu īstenošanu Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcai piegādātas 38 gultas mazo pacientu vecākiem, kas ļaus nodrošināt daudz komfortablāku palikšanu palātās Lasīt vairāk »

Paveiktas 2015.gadā

Feb. 15, 2016
Pateicība par atbalstu Bērnu slimnīcai 2015 gadā! Lasīt vairāk »
Valsts svētku gaidās slimnīcā viesojās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis Lasīt vairāk »
Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļā, tika atklāta jauna rotaļistaba. Lasīt vairāk »

Saulīte slimnīcā

Feb. 11, 2016
Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā pirmizrādi piedzīvoja muzikāla izrāde bērniem “Saulīte slimnīcā. Atveseļošanās 10 ainās”, kuras pamatā ir Raiņa dzejas krājums bērniem “Saulīte slimnīcā” (1928) Lasīt vairāk »
Atklāta labdarības akcija ar mērķi izveidot priekšlaikus dzimušo bērnu aprūpes programmu „Drošais apmetnis” Lasīt vairāk »
Rimi un Supernetto veikalu apmeklētāji saziedo vairāk nekā 29 000 eiro, palīdzēt Bērnu slimnīcas mazo pacientu atveseļošanos padarīt priecīgāku un veiksmīgāku Lasīt vairāk »

Es piedzimu agrāk

Feb. 11, 2016
Pieejama Latvijā pirmā grāmata par priekšlaikus dzimušo bērnu aprūpi „Es piedzimu agrāk” Lasīt vairāk »

Veseļojies smaidot

Feb. 11, 2016
Projekta " "Veseļojies smaidot" mērķis ir sniegt zināšanas un atbalstu Bērnu slimnīcas ārstniecības personāla atbalsta personām Lasīt vairāk »
Modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” tika atklāts brīnišķīgs labdarības Pop – Up veikaliņš Lasīt vairāk »
Lai iepazītos ar priekšlaikus dzimušo bērniņu ārstēšanu un aprūpi, Bērnu slimnīcā 18.septembrī viesojās Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Lasīt vairāk »
Pie Gaismas pils noslēdzies starptautiskās labdarības organizācijas "Lions Clubs International" (LCI) organizētais Brīvības labdarības skrējiens Lasīt vairāk »

Zvaigžņu basketbols

Feb. 11, 2016
Aizvadīta labdarības basketbola zvaigžņu spēle ar mērķi vākt līdzekļus Bērnu slimnīcai, kas tiks novirzīti Rehabilitācijas inventāra iegādei. Tajā piedalījās Latvijā zināmas personas, tostarp basketboliste Gunta Baško-Melbārde, hokejists Artūrs Kulda, mūziķis Gacho, autosportists Reinis Nitišs, TV vadītājs Renārs Zeltiņš, mūziķis Markus Riva, aktieri Andris Bulis, Intars Rešetins, Rihards Lepers, pasākumu vadītājs Armands Simsons un citi. Lasīt vairāk »
Veiktas sarežģītas sirds operācijas 3 mazajiem pacientiem Lasīt vairāk »
Vispārējo skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncerts Bērnu slimnīcā Lasīt vairāk »

Riepas ar sirdi 2015

Mar. 31, 2015
Pirelli Key Point riepu centru tīkls uzsāk jaunu labdarības akciju ''Riepas ar sirdi'': palīdzēsim Bērnu slimnīcai un tās pacientiem! Lasīt vairāk »
Projekta mērķa grupa ir 30 brīvprātīgie darbinieki Lasīt vairāk »
Akcijas ietvaros Bērnu slimnīcas ārkārtas gadījumiem ziedoti 113 639,43 eiro! Lasīt vairāk »
Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā viesojās profesors, bērnu ķirurgs Risto Rintala no Helsinkiem, lai sadarbībā ar Latvijas kolēģiem veiktu divas sarežģītas operācijas. Lasīt vairāk »

No sirds uz sirdi

Feb. 5, 2015
12., 13. un 14. februārī, Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71 no plkst 10:00 – 21:00 notiks labdarības akcija Bērnu slimnīcas onkoloģijas nodaļas mazo pacientu atbalstam Lasīt vairāk »
Pateicamies visiem ziedotājiem, jo šobrīd esam vienu soli tuvāk projekta īstenošanai – šobrīd ir pabeigts Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas jauno telpu rekonstrukcijas tehniskais projekts, izsludināts konkurss par būvdarbu veikšanu! Lasīt vairāk »
Sestdien, 6.septembrī, notiks biedrības „Riga Basket” organizēta labdarības basketbola zvaigžņu spēle ar mērķi vākt līdzekļus Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai, kas tiks novirzīti Bērnu slimnīcas fonda uzkrājumam ārkārtas gadījumiem – bērniem, kuriem steidzami nepieciešama medicīniskā palīdzība ārpus Latvijas. Tajā piedalīsies Latvijā zināmas personas, tostarp basketbolisti Kaspars Kambala, Jānis Blūms, hokejists Oskars Bārtulis un māsas Elīza un Maija Tīrumas, kas vadīs abas komandas. Lasīt vairāk »

Riepas ar sirdi 2014

Sep. 4, 2014
Jau ceturto gadu notiek akcija Riepas ar sirdi. Tā ir riepu centru tīkla Pirelli Key Point (PKP) labdarības iniciatīva - no katra pārdotā vasaras riepu komplekta 1,44 eiro tiek ziedoti Bērnu slimnīcai. Akcijā piedalījās arī Latvijas autovadītāji, ziedojot PKP riepu centros ziedojumu kastītēs un Bērnu slimnīcas fonda norēķinu kontos. Šogad Bērnu slimnīcai saziedoti gandrīz 12 000 eiro, tos izlietos īpaša medicīniska aprīkojuma iegādei pacientiem ar apdegumiem. Lasīt vairāk »
Pārmaiņas dzīvē sākas, kā parasti, ar frizūru. Labs frizieris ir kā labs pavārs – var padarīt jūs laimīgu vienkārši šeit un tagad. Viena no vadošajiem nozarē – latviešu salona Dzintreks – meistari nolēma iet tālāk. Pirmo reizi Latvijā viņi organizē labdarības frizieru mākslas pasākumu – HAIR FUSION SHOW 2014. Pasākuma laikā savāktie līdzekļi tiks nodoti BERNU SLIMĪCAS FONDAM. Nāc un saņemt pozitīvas emocijas, iepazīties ar jaunām tendencēm un tādējādi palīdzi slimiem bērniem! Lasīt vairāk »
... kad ir tik ļoti smagi, kad pasaule sagriezusies kājām gaisā, jo savs eņģelis jāpalaiž pie citiem.... Šāds brīdis prasa cieņu pret notikušo. Pateicamies abiem slimnīcas kapelāniem, kuri ierosināja izmaiņas atvadu istabā, un sūtām sirds siltu paldies Mārim Subačam, Rudītei Spriņģei un Rīgas Lutera Evaņģēliski luteriskās baznīcas ziedotājiem, pateicoties kuru praktiskam un finansiālam atbalstam iecere tapa par īstenību! Lasīt vairāk »
10 Bērnu slimnīcas ārstniecības personas izveidojušas savstarpēja atbalsta grupu. Lasīt vairāk »
Katru gadu aptuveni 20 bērniem no visas Latvijas steidzami ir nepieciešama medicīniska palīdzība ārpus Latvijas. Bērni, kuriem ir smags veselības stāvoklis un nepieciešama īpaša ārstēšana, kādu Latvijā nevar nodrošināt. Situācijas, kurās jāreaģē ļoti operatīvi, nodrošinot bērnam iespēju nokļūt vajadzīgajā vietā, visbiežāk kādā no Eiropas klīnikām. Šādos ārkārtas gadījumos Bērnu slimnīcas ārsti sazinās ar saviem ārvalstu kolēģiem un organizē bērna ārstniecības procesu, savukārt Bērnu slimnīcas fonds uzņemas rūpes par bērna un vecāka, kā arī atsevišķos gadījumos donora transportēšanu un uzturēšanos konkrētajā klīnikā. Fonds sedz arī visus nepieciešamos izdevumus, kas nav saistīti ar tiešajiem ārstēšanās izdevumiem, proti, pārlidojumus uz ārvalstu klīnikām, analīžu veikšanu (diagnostika), kurjerpasta apmaksu analīžu nogādāšanai laboratorijā, viena no vecākiem uzturēšanās izdevumus pie bērna ārstēšanās laikā utml. Bērnu slimnīcas fonds aicina atbalstīt bērnus, kuru veselības un dzīvības nodrošināšanai nepieciešama steidzama medicīniska palīdzība ārpus Latvijas. Lasīt vairāk »
Paldies visiem Optio OPTIKA veikalu apmeklētājiem, kuri mēneša laikā ziedojuši Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem - ĀRKĀRTAS GADĪJUMIEM. Ziedojumu kastītes tagad pārbrauc uz Latvijas reģioniem, bet atbalstīt ĀRKĀRTAS GADĪJUMU uzkrājumu variet arī zvanot pa tālruni vai ziedojot ar pārskaitījumu. Lasīt vairāk »
Divas jautras dienas Bērnu slimnīcā. Smaidi un pārsteigums, prieks un sajūsma - bērnu acīs spoguļojās, pavadot laiku kopā ar izcilo klaunu Wowu, kurš bija ieradies iepriecināt Bērnu slimnīcas bērnus no tālās Vācijas. Šis apciemojums, kā arī līdzīgi citās slimnīcās un bērnu rehabilitācijas iestādēs un bērnu namos ir Klauna Wowas ikgadējais sirds projekts - divas reizes gadā viņš dodas uz dažādām valstīm, lai ciemotos pie bērniem šīs izrādes dāvājot bez maksas - ieguvums - abpusējs prieks! Izcilas kvalitātes priekšnesums! Paldies sirsnīgs jo sirsnīgs!!! Lasīt vairāk »
Priecājamies kopā ar Saulaino dienu bibliotēkas meitenēm un Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem - pastāvīgiem bibliotēkas apmeklētājiem - vakar svinīgu atklāšanu piedzīvoja 7 Saulaino dienu bibliotēkas krēsli - kuri nu tērpti jaunos, krāsainos, vasarīgos un ļoti, ļoti skaistos mētelīšos. Projekts realizēts pateicoties Otrās Elpas finansiālam atbalstam, Saulaino dienu bibliotēkas darbinieču uzņēmībai un iniciatīvai un, protams, čaklajiem, čaklajiem tamborētājiem - Bērnu slimnīcas pacientiem un viņu māmiņām, kā arī Bērnu slimnīcas pedagoģei, kura visas raibās puķes kārtoja puķu dobēs un tamborēja kopā. Ir patiesi skaisti! Nāciet ciemos apskatīt! Lasīt vairāk »

Mūsu sirsniņām!

May. 20, 2014
Sākas projekts "Mūsu sirsniņām" - kura ietvaros tiks piesaistīti līdzekļi Bērnu slimnīcas Kardioloģijas un kardioķirurģijas klīnikas vajadzībām. To realizē uzņēmums "Pārdošanas skola" sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu - no katra pārdošanas apmācību kursa uzņēmumiem 10% ieņēmumu novirzot mazo sirds saslimšanu pacientu veseļošanās vajadzībām. Atbalstīsim kopā mazās sirsniņas! Lasīt vairāk »
Pagājušā gada nogalē notika labdarības izsole "Bērnu dzīvei un nākotnei", kuras ietvaros izsolīja 20 Latvijā populāru cilvēku piedāvātos mākslas darbus, priekšmetus un pat ģimenes relikvijas, ar mērķi piesaistīt līdzekļus vitālo funkciju monitora iegādei, kas tik būtisks Bērnu slimnīcas kardioloģijas un kardioķirurģijas klīnikas ikdienas darbam. Pateicoties izsoles idejas autorei un realizētājai, Inesei Lukaševskai, projekts ar uzviju realizējies - iekārta atceļojusi no ASV un šonedēļ ar to jau apsekoti nodaļas mazie pacienti. Par notikušo īpaši gandarīts nodaļas ārstniecības personāls, minot, cik būtiska ikdienas ārstniecībā ir šīs aparatūras klātbūtne. Lasīt vairāk »
Pateicoties Latvijas Starptautiskās skolas (ISL) skolēnu un viņu skolotājas iniciatīvai, tika noorganizēts radošo izpausmju konkurss, kurā izstādītos darbus varēja iegādāties izsolē. Izsoles rezultāts ievērojams - kopējā iesolītā summa - 1000 eiro, kuri noziedoti Bērnu slimnīcas fondam, kas paredzēti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai - proti, tās mazajiem pacientiem. Lasīt vairāk »
Esiet mīļi aicināti! - Koncerts "Uzzied eņģeļu koks" 11. maijā, Valērijas Jakimovas (12g.) izstāde no 6.maija un Ziedošo koku izsole Salaspils botāniskajā dārzā 17. maijā. Aicina un Jūs laipni gaidīs Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība. Lasīt vairāk »
Optio Optika sadarbībā ar Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centru un Bērnu slimnīcas fondu aicina pārbaudīt redzi bez maksas Optio Optika veikalā t/c "MOLS" šo sestdien, 26. aprīlī, aicinot ziedot "Ārkārtas gadījumiem", lai atbalstītu Bērnu slimnīcas mazos pacientus, kad noticis kas ārkārtējs. Lasīt vairāk »
Labdarības akcijas Saulainas dienas ietvaros izdodas piesaistīt nepieciešamo finansējumu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai! 16. aprīlī plkst. 11.00 tika paziņoti labdarības akcijas Saulainas dienas rezultāti – Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai piesaistīti 1 118 284, 42 eiro! Lasīt vairāk »
NODIBINĀJUMA „BĒRNU SLIMNĪCAS FONDS” IEPIRKUMA „24.korpusa būvprojekta neatkarīgā ekspertīze” NOLIKUMS Lasīt vairāk »
Pirms pāris nedēļām mūs uzrunāja jauniešu grupa, kura vēlējās iepriecināt mazos Bērnu slimnīcas pacientus ar kaut ko, ko paši var paveikt, vēloties mazajiem dāvāt gan savus smaidus, gan ļaut viņiem atplaukt smaidā un actiņās iedzirkstīt prieku. Tā nu pagājušās nedēļas nogalē Hematoonkoloģijas nodaļā noritēja sirsnības un labestības pilns koncerts, žonglēšanas māku apgūšana, zīmēšana, līmēšana, dziedāšana un mūzicēšana. Jaunieši bija uzrunājuši arī dažādus uzņēmumus, kuru atbalsts ļāva viņiem ierasties slimnīcā kā īsteniem Ziemassvētku vecīšiem - līdzi nesot dāvanas gan bērniem, gan personālam - suliņas, jogurtus, gardumus, grāmatas, krāsas, zīmuļus, rotaļlietas, pat lielu krūmu teritorijas apzaļumošanai - visu pat nevar uzskaitīt - patiešām kastu kastes! Pasākums izdevās omulīgs un patiešām ar daudz, daudz smaidiem! Lasīt vairāk »
Uzsākot 2014. gada pavasara/vasaras sezonu, riepu centru tīkls Pirelli Key Point izsludina ceturto labdarības akciju “Riepas ar sirdi”, kas norisināsies tīkla centros visā Latvijā līdz 31. jūlijam. Septembrī akcijas ietvaros saziedotie līdzekļi tiks nodoti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai, nepieciešamo iekārtu iegādei. Lasīt vairāk »
Pagājušā gada nogalē, pateicoties Dr.Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centra vadībai un darbieniekiem, tika uzsākta ziedojumu vākšanas akcija, lai iegādātos Bērnu slimnīcas Acu slimību klīnikas mazo pacientu ārstniecībai tik nepieciešamo Rokas biomikroskopu. Pateicoties šai akcijai un ziedotāju atsaucībai no Latvijas un ārzemēm, ierīce nu jau ieņēmusi savu godpilno vietu ārstu kabinetā! Acu slimību klīnikas un mazo pacientu vārdā sirsnīgs paldies ik vienam, kurš ziedojis šim mērķim! Lasīt vairāk »
Mīļie, PALDIES jums ikvienam, kurš ziedojis BSF Ārkārtas gadījumiem. Šī nedēļa bijusi milzu pārbaudījums 2 mazuļiem, kuriem neatliekami bija jānokļūst Hamburgas un Londonas klīnikās - specifiskas, komplicētas, neatliekamas ārstniecības saņemšanai. Patiecoties jūsu ziedojumiem Ārkārtas gadījumiem - to varēja realizēt dažu stundu laikā! Un šis ir atkal stāsts par to, ka nav lielu vai mazu ziedojumu - šie kāda 1 vai 5 vai 100 vai .... eiro. Kādam cilvēkam ir viņa dzīvība. Šonedēļ divu bērnu nākotne. PALDIES par to, ka esiet KOPĀ! Lasīt vairāk »
Lai piedāvātu atbalstu ikdienas saspringtajam darbam Bērnu slimnīcas darbiniekiem, projekta "Bērniem draudzīga sabiedrība" ietvaros, norisinās lekciju cikls "Saskarsme un komunikācija neonatoloģijā un intensīvajā terapijā". Tika pat veidota piektā, papildus, grupa - jo atsaucība bija lielāka, kā sākumā tika paredzēts. Jauki! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonda un AS Laima organizētais Labdarības koncerts nesis savu artavu, par ko esam tik priecīgi, jo Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcija jau teju, teju varēs sākties. Un tagad šai summai piepulcējies arī AS "Laima" saldumu veikalos izvietoto ziedojumu kastīšu saturs - paldies jums, kuri dalījāt savu sirds siltumu pērkot kārumu! Lasīt vairāk »
"Pedals for no Medals" puiši kopā ar viņu domubiedriem un atbalstītājiem Radisson Blu un Hawaii Express atved uz Bērnu slimnīcu stāstus, bildes, video, smiešanos un vēl Hematoonkoloģijas nodaļas bērniem speciālo dāvanu - veselu hokeja komandu - pat divas, ar visu Soču Olimpisko ledus laukumu! Brauciena laikā saziedoti vairāk kā 8000EUR! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonda un AS Laima rīkotajā labdarības koncertā ir savākti 67 592 eiro. Līdzekļi tika vākti Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Pateicoties skatītāju atsaucībai ir savākta gandrīz visa rekonstrukcijai nepieciešamā summa! Pavisam drīz sāksies remontdarbi un... Saulainas dienas! :) :) :) Lai savāktu vēl atlikušos nepieciešamos līdzekļus Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai līdz pat 31.martam ziedojumi tiks vākti kastītēs Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Lasīt vairāk »
PALDIES ar vislielākajiem burtiem un sirdssilta pateicība ikvienam no jums par kopābūšanu Saulaino Dienu koncertā Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas atbalstam! Paldies māksliniekiem, paldies ziedotājiem, paldies ikvienam, kura sirds sitās vienā ritmā ar mūsējām! Tik daudz gaišuma un pozitīvu emociju vienkopus! Info par to, kā šodien veicies, sekos! Lasīt vairāk »
Tagad viss ir atkarīgs no Tevis! http://youtu.be/Rjn9V0GI230 Lasīt vairāk »
Mums visiem kopā, bet it īpaši mazajiem Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas pacientiem un viņu mīļajiem tik būtiska diena - šodien, tieši šodien Saulaino Dienu Labdarības koncerts, kurā ticam, ka kopā spēsim saziedot vēl nepieciešamo, lai KOPĪGAIS lielais darbs būtu pabeigts un varam sākt Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukciju!!! Paldies ikvienam, kurš bijis un būs līdzās! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds kopā ar sadarbības partneriem un atbalstītājiem šī gada 1. martā rīko labdarības koncertu Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas atbalstam! Koncertu būs iespēja skatīties tiešraidē LTV1 kanālā plkst. 21.10! Video: https://www.youtube.com/watch?v=yvbNykCP9lM Lasīt vairāk »
Bored of Borders "Pedals for no medals": Misija ir izpildīta! Bērnu zīmējumi ir nodoti LOK goda prezidentam Vilnim Baltiņam, kurš tos nodos mūsu olimpiešiem.” Pirmais Soču olimpisko spēļu Latvijas olimpiskais rezultāts! Vareni! Turklāt, atsaucoties šī brauciena labdarības aicinājumam ziedot Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai, saziedoti jau 910.19EUR! Paldies! Lasīt vairāk »
Atzīmējot Pasaules vēža dienu, 4. februārī, jau otro gadu Valsts prezidents Andris Bērziņš un prezidenta kundze Dace Seisuma, kas vienlaikus ir arī labdarības akcijas Saulainas dienas patronese, rīkoja tikšanos Melngalvju namā, ielūdzot labdarības akcijas organizētājus, Bērnu slimnīcas vadību, Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas darbiniekus, kā arī bijušos un esošos pacientus. Tikšanās galvenais mērķis bija paust pateicību un atzinību par darbu, spēku un līdzekļiem, ko ikviens no aicinātajiem ir ieguldījis, lai Hematoonkoloģijas pacientiem radītu labākus ārstēšanās apstākļus un nodrošinātu profesionālu medicīnisko aprūpi. Lasīt vairāk »
Pie mums šobrīd aiz loga -15 C. Kurš rīt brauc uz darbu ar riteni? :) Apbrīnojamā četrotne sasniegusi Kijevu! Jau teju 1400km! Lasīt vairāk »
Arī labdarības akcijas Saulainas dienas rezultāti kopš 2014. gada 1.janvāra ir jāskaita eiro, tāpēc ar prieku informējam, ka no Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai nepieciešamajiem aptuveni 700 000 latu/ 996 010 eiro ir piesaistīti jau 617 871  latu | 879 151 eiro. Lasīt vairāk »
Varens velo brauciens pie Latvijas olimpiešiem uz Ziemas Olimpiskajām spēlem Sočos - atbalstot Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļu! SKATĪT VIDEO... Lasīt vairāk »
Lielajā ziedojumu lādē Bērnu slimnīcai saziedotas monētas 1480,32 latu jeb 2106,31 eiro vērtībā. To kopējais svars ir teju 134 kilogrami un monētu saskaitīšanai tam paredzētajā iekārtā bija nepieciešama pusotra stunda. 2013. gada nogalē Latvijas Komercbanku asociācija aicināja iedzīvotājus sagatavoties eiro ieviešanai, ziedojot krājkasēs iekrātos santīmus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Šo ideju uz Bērnu slimnīcas fondu atnesa un ar lielu degsmi realizēja "Komunikācijas aģentūras" gaišuma pilnās meitenes. Paldies jums! Lasīt vairāk »
Vai jūs vēl rakstāt vēstules Ziemassvētku vecītim? Pateicoties AS "Ventbunkers" 30.decembrī Hematoonkoloģijas nodaļas bērni saņēma viskvēlāk vēlētās dāvanas - kopā 46 - ikvienam no mazajiem nodaļas pacientiem! Savukārt Fonds "Pasaku Nams bērniem" dāvāja prieku - ierodoties īstam Ziemassvētku vecītim un viņa Rūķiem! Mīļš paldies jums! Lasīt vairāk »
Labdarības izsole "Ir labi būt labam!" beigusies. Skaistie, apgleznotie legingi aizceļojuši pie saviem jaunajiem īpašniekiem - kopā ziedojot 304 latus, kuri pārskaitīti uz Bērnu slimnīcas fonda kontu! Lasīt vairāk »
Tas ir patiesi gaiši un iedvesmojoši - apzināties, cik ļoti daudzu cilvēku sirdis ir atvērtas ik dienu no jauna un jauna, lai palīdzētu mūsu Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem! Paldies "Infotrust" par vienkārši atnestu gardumu kasti, "Egļu piegāde" par dāvāto eglīti un jvisiem, visiem daudzajiem sirdsiltajiem cilvēkiem, kuri katrs palīdzējuši gan finansiāli, gan praktiski, gan ar pārsteigumiem! Miera, prieka un mīlestības svētītus jums Ziemassvētkus! Lasīt vairāk »
Tā esot bijusi tieši septiņgadīgās Azras ideja - Azrai šķitis, ka viņai mājas jau tik daudz rotaļlietu, savukārt ir bērni, kuriem tādu nav, turklāt vēl brīdī, kad veselības dēļ nepieciešama nopietna ārstēšanās. Azra mācās privātajā pamatskolā RIMS (Rīga International meridian school) un ar savu ideju dalījusies ar skolas vadību un citiem bērniem. Tās rezultātā skolas bērni pedagogu pavadībā, iepriekš konsultatējoties ar Bērnu slimnīcas Intensīvās terpijas nodaļas darbiniekiem, sagādājuši rotaļlietas, kuras radoši noformētās dāvanu kastēs svinīgi pasniedza Intensīvās terapijas nodaļas ārstiem un personālam. Lasīt vairāk »
Latvijas Komercbanku asociācija, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš un sabiedrībā zināmi cilvēki - Karīna Tatarinova, Renārs Zeltiņš, Andris Bulis, Miks Dukurs, Žaklīna Cinovska un Linda Abu Meri - iesaka krājkasītēs uzkrātās monētas ziedot labdarībai, lai veiktu rekonstrukciju Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā. Labdarība ir viens no lietderīgākajiem veidiem, kā sagatavoties eiro ieviešanai, jo santīmu iekrājumi janvārī radīs neērtības. Lasīt vairāk »
Ziemassvētku kamanas nolaidušās Bērnu slimnīcā - pajūga grožus stingri turot un mūsu ilggadējo draugu, AS Aldaris, sarūpēto liiielo dāvanu maisu uz pleca liekot, ikvienu slimnīcas bērnu šodien un vakar apsveica Ziemassvētku vecītis un viņa draugs Rūķis-muzikants! Jums būtu paticis redzēt bērnu mirdzošos acu skatus!!! Lasīt vairāk »
Šodien, 17.decembrī, Bērnu slimnīca pārvērtās par riktīgu Rūķu darbnīcu! Jau sesto gadu mūsu draugi "Iļģuciema maiznīca" - SIA "FF Foods", brauc ciemos ar lielu, lielu maisu pašceptu piparkūku, kuras gan lielie, gan mazie pacienti un viņu vecāki var apgleznot pēc sirds patikas un radošā lidojuma. Šī rīta pirmā piparkūku apgleznošanas darbnīca notika Hematoonkoloģijas nodaļā, kur Ziemassvētku noskaņu kopā ar bērniem uzbūra Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma. Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds ar prieku informē, ka jau otro gadu sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2 ir tapusi interaktīva mājas lapa – www.izkrasopasauli.lv, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt Hematoonkoloģijas nodaļas pacientu un viņu vecāku atpūtas un rotaļu istabas iekārtošanā. Mājas lapā var iepazīties ar šīs telpas aprīkojumu un ziedot kādam no nepieciešamā inventāra objektiem pēc saviem ieskatiem. Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļa ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek ārstēti bērni ar onkoloģisku saslimšanu diagnozi. Lasīt vairāk »
Jūsu atbalsts ļauj mazajiem pacientiem šajā, sev grūtajā dzīves brīdī - esot slimam, būt vidē un ar cilvēkiem, kas viņus emocionāli balsta – tas ir – būt mājās - brīžos, kad starp ārstēšanās fāzēm tas ir iespējams. Mazie hematoonkoloģijas pacienti, slimības specifikas un nereti agresīvas medikamentozas terapijas dēļ, ir ar pazeminātu imunitāti, un šī iemesla dēļ nevar pārvietoties sabiedriskajā transportā. Daudzu vecāku rocība neļauj apmaksāt degvielas izdevumus, lai regulāri nokļūtu mājās un jau pēc pāris dienām dotos atpakaļ uz slimnīcu. Projekta "Braucam mājās!" ietvaros tiek piedāvāts transports vai apmaksāti benzīna izdevumi, lai ceļš uz mājām tomēr būtu iespējams. Tāpēc jūsu sniegtais atbalsts ir ļoti nozīmīgs un svarīgs! Lasīt vairāk »
Pateicoties jūsu atbalstam, veidojot uzkrājumu ārkārtas gadījumiem, ir iespējams operatīvi reaģēt un organizēt palīdzību mazajiem pacientiem, kad valsts atbalsts vai vecāku rocība neļauj to realizēt. 2013. gada laikā, pateicoties Jūsu finansiālam atbalstam, palīdzība sniegta 16 ģimenēm, tai skaitā 10 ģimenēm avio un dzīvošanas izdevumi RMcH (Ronald McDonald House – specializēta mītne, kurā par zemu samaksu var uzturēties vecāki bērna ārstniecības laikā) vai dzīvokļa īre; 3 bērniem apmaksāta analīžu veikšana (diagnostika); apmaksāti 3 kurjerpasta pakalpojumi, lai operatīvi transportētu analīžu materiālu; 1 BKUS ārste pavadījusi mazo pacientu uz klīniku Vācijā un komplicētā gadījumā finansēta 1 ārsta ierašanās BKUS, pacienta apskatei un konsultācijai. Kopā izlietoti LVL 8276.42 Lasīt vairāk »
Ir labi būt labam! Tā saucas labdarības izsole, kurā iegādājoties profesionālu pieeju un gaišām domām radītus apgleznotus legingus, iegūtos līdzekļus ziedojot projektam "Braucam mājās!", kas ļauj mazajiem onkoloģijas pacientiem starp terapiju kursiem pabūt starp mīļajiem, vietā, kur pat sienas ārstē - mājās! Paldies jums meitenes! Lasīt vairāk »

Lego maiss

Dec. 13, 2013
Ziemassvētki ir tāds brīnumainais dāvināšanas laiks! Pagājušajā nedēļā uz fondu piezvanīja puisīša mammīte, kurš Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem izlēmis noziedot visus savus lego krājumus - rikgtīgu maisu! Paldies mazo pacientu vārdā! Un paldies visiem, visiem daudzajiem ziedotājiem, kurš katrs ir palīdzējis, kā vien varējis un bijis kā puzles gabaliņš, lai mazajiem taptu gaišāks viņu ārstniecības laiks! Gaišuma pilnas domas sūtām jums! Jūtat? Lasīt vairāk »
SIA “Neste Latvija” (“Neste Oil”) iesaistās Bērnu slimnīcas fonda labdarības akcijā Saulainās dienas, ziedojot Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai 20 000 eiro. Tādējādi sperts vēl viens būtisks solis ceļā uz iespēju mazajiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem ārstēties mūsdienīgās un atveseļošanās procesam piemērotās telpās. Lasīt vairāk »
"Poligrāfijas grupa Mūkusala” SIA sadarbībā ar AS DIENA jau vairāk kā 10 gadus piedalās labdarības projektā „Saulainas dienas”. Šogad, savā 20 gadu jubilejā, aicināja savus klientus un sadarbības partnerus visus līdzekļus, kurus viņi vēlētos atvēlēt sveicinājuma ziediem vai dāvanām - veltīt projektam Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai! Aicinājumam atsaucās klienti un sadarbības parrtneri no visas pasaules, kopā saziedojot ievērojamu summu – ap 5500 latu ! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonda vārdā vēlreiz izsakām līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un viņu tuviniekiem. Traģēdija sāp mums visiem, tāpēc esam pieņēmuši lēmumu mūsu iecerēto labdarības koncertu Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas atbalstam, kurš bija paredzēts šo sestdien, 30.novembrī, pārcelt uz citu brīdi. Diemžēl pēdējās dienas arī Onkoloģijas nodaļā ir bijušas traģiskas, jo ir aizgājuši divi mūsu pacienti, un ikviens nodaļas bērns turpina cīnīties par savu veselību un dzīvību. Mūsu pienākums ir rūpēties par to, lai bērni varētu ārstēties veselību veicinošos un piemērotos apstākļos. Sirsnīgs paldies visiem, kuri jau ir atbalstījuši Onkoloģijas nodaļu un aicinām arī turpmāk palīdzēt, lai savāktu nepieciešamos līdzekļus nodaļas rekonstrukcijai! Lasīt vairāk »
Vakar Saulaino dienu bibliotēka, Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, pārtapa par brīnumainu meistardarbnīcu! O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas skolēni un pedagogi jau vairākkārt dala savu sirds siltumu un prasmes ar slimnīcā nonākušajiem bērniem - pagājušo gadu visus Ziemassvētku tirdziņā iegūtos līdzekļus veltot Hematoonkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem - šogad - sarīkojot atraktīvu radošo meistardarbnīcu mazajiem bērnu slimnīcas pacientiem. Paldies jums! Ir labi būt kopā! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds kopā ar sadarbības partneriem un atbalstītājiem šī gada 30.novembrī rīko labdarības koncertu Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas atbalstam! Koncertu būs iespēja skatīties tiešraidē LTV1 kanālā plkst. 21.25 ! Lasīt vairāk »
EEZ finanšu instrumenta 2009. – 2014. gada perioda projektu atbalsta programmas "NVO fonds" ietvaros Bērnu slimnīcas fonds uzsācis projekta “Bērniem draudzīga sabiedrība” realizāciju Lasīt vairāk »
Šķiet, ikdienu esot vidē, kur cilvēki personīgi vai no uzņēmumiem nāk un gatavi ziedot finansu līdzekļus vai savu laiku un prasmes, pie tā pierod. Saprotu, ka nē – katru reizi no jauna tas patiesi aizkustina! Un neticiet ziņām, ka pasaule pilna slikta; tā ir pilna ar gaišiem, brīnumainiem un atvērtiem cilvēkiem. Katrs viens – BET kopā daudz! Stāsts sekojošs: kā nereti dzīvē mēdz notikt, akūti tapa vajadzība pēc krietna skaita ziedojumu kastu – termiņš: “vakar”, priekšā sestdiena, svētdiena; izcenojumu, lūdzu iespējami zemu. Vajag ļoti. Ražotājam komplekts ne īpaši tīkams. Gluži kā no gaisa piektdienā sastapām Raimondu no I.K. R-IDEA. Kā rezultātā: otrdienas rītā viss jau bija izdarīts, izcilā kvalitātē; turklāt, sagaidot slimnīcā BSF paredzētās 10 kastes.... tās mums vienkārši uzdāvināja-noziedoja labajam darbam! Gaiši, vai ne? Paldies! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds oktobra beigās ir saņēmis ziedojumu 20 000 latu apmērā no AS „Ventbunkers”! Puse no ziedotajiem līdzekļiem tiks novirzīta Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai, savukārt otra puse tiks izlietota Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas operāciju bloka iekārtām nepieciešamo rokas instrumentu iegādei. Lasīt vairāk »
Šī gada 06. novembrī projekta „Bērnu dzīvei un nākotnei” ietvaros notiks labdarības izsole, kuras mērķis ir palīdzēt Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai. Visi izsolē iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Bērnu vitālo dzīvības funkciju novērošanas aparātu iegādei. Lasīt vairāk »

Gatavo un dāvini!

Nov. 4, 2013
Iznākusi Signes Meirānes trešā grāmata ”Sezonas virtuvē”! Gluži tāpat kā pērn, arī šogad rudens mūs priecē ar jaunu, nu jau trešo Signes Meirānes recepšu grāmatu „Sezonas virtuvē. Receptes katrai dienai” - no 1. novembra veikalos un grāmatnīcās pieejams krāšņais recepšu krājums. Turklāt, ja izvēlēsieties grāmatu Ziemassvētku dāvanai, tad ziniet, ka 1 lats no katras pārdotās grāmatas tiks ziedots Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļai! Lasīt vairāk »
Hei, hei Foršie hokeja fani - PAAALDIES JUMS!!! Jūsu ir daudz un LVL 6300 ir daudz! Un tas viss, lai mazie onkoloģijas slimnieciņi ātrāk tiek uz tik ilgi lolotajām un gaidītajām jaunām, izremontētām telpām!!! Kaupers teica - DZIESMAI ir spēks! jūs sakāt - HOKEJAM ir spēks!! mēs sakām - labiem darbiem ir spēks! 9. oktobrī, Dinamo Rīga mājas spēlē Arēnā Rīga, no katras biļetes 1Ls tika ziedots, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Lasīt vairāk »
Dr.Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu un Ziedot.lv AICINA ZIEDOJUMIEM ROKAS BIOMIKROSKOPA iegādei Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Acu slimību klīnikai Lasīt vairāk »
Bērnu starojošie smaidi un šokolādes nosmulētie pirkstu gali bija brīnišķīgs apliecinājums, ka Chez Marcel & Colette ideja uzdāvināt bērniem Franču pankūku dienu BKUS bibliotēkas telpās ir bijusi IZCILA! :) Lasīt vairāk »
Seminārs brīvprātīgajiem "Palīdzošo profesiju problemātiskie aspekti. Kā palīdzētājs var palīdzēt pats sev?" Lasīt vairāk »
Jau vairāku gadu garumā mums blakus arvien cilvēki ar plašu sirdi un gaišiem darbiem! Sakām sirdssiltuma pilnu paldies! UN AICINĀM IKVIENU BŪT ARĪ TURPMĀK KOPĀ AR MUMS, LAI SASNIEGTU LIELO SAPNI - jaunas telpas Hematoonkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem!!! KOPĀ VARAM VAIRĀK - VARAM DAUDZ!!! Iedvesmas un gaišuma pillnu Jums šo dienu!!! Lasīt vairāk »
7. oktobrī Latvijas Nacionālajā operā notiek Čulpanas Hamatovas muzikālā monoizrāde „Stunda, kad ieej dvēselē - kā rokās”, kurā piedalās arī saksofoniste Veronika Kožuharova un pianiste Poļina Kondratkova. Daļa līdzekļu no biļešu pārdošanas sadarbībā ar Pētera Avena labdarības fondu "Paaudze" tiks novirzīta Bērnu slimnīcas fondam Bērnu klīniskās universitātes Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Lasīt vairāk »
Vārdi lieki - sirdis runā! Lasīt vairāk »
AirBaltic un Airo Catering Services Latvia Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļai ziedo gandrīz 7,5 tūkstošus latu! Bērnu slimnīcas fonds šī gada jūlijā ar devīzi Ziedot ir atbildīgi uzsāka sadarbību ar nacionālo aviokompāniju airBaltic un Airo Catering Services Latvia, piedāvājot airBaltic pasažieriem labdarības T-kreklus, no kuru tirdzniecības visi ienākumi tiek ziedoti Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Cilvēku atsaucība bija tik liela, ka viena mēneša laikā ar airBaltic un Airo Catering Services Latvia atbalstu ziedojumos tika piesaistīti vairāk kā 2500 latu! Savukārt pagājušajā nedēļā Airo Catering Services Latvia rīkoja labdarības izsoli (Hangar sales), kad gardu uzkodu un dzīvās mūzikas pavadībā, tika izpārdoti noliktavu krājumi un jebkurš apmeklētajs varēja iegādāties preces no „duty free” klāsta par pazeminātām cenām. Visi izpārdošanā iegūtie līdzekļi – vairāk nekā 4800 latu tika ziedoti Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai! Lasīt vairāk »
Projekta „Iesaisties, palīdzi un mainies!” ietvaros 2013.gada 28.septembrī plkstn.10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā notiks sestais Vecāku mājas un Bērnu slimnīcas brīvprātīgo darbinieku apmācības seminārs. Lai pieteiktos semināram, lūdzu līdz 27.09.2013. aizpildiet anketu: http://www.surveymonkey.com/s/RV6M2KH ! Lasīt vairāk »
Sadarbojoties jau vairāku gadu garumā Bērnu slimnīcas fondam un uzņēmumam Pirelli Key Point, tiek realizēta labdarības akcija „Riepas ar sirdi". Tās mērķis ir vākt līdzekļus Bērnu slimnīcai, ziedojot vienu latu no katra pārdotā automašīnu riepu komplekta. Lasīt vairāk »
Vai esi brīvprātīgais Bērnu slimnīcā? Vai arī vēlies par tādu kļūt? Iesaisties, palīdzi un mainies! Aicinām Tevi piedalīties Brīvprātīgo darbinieku dienas pasākumā 2013.gada 15.septembrī plkst.: 14.00  Bērnu slimnīcas Vecāku mājā, Vienības gatvē 45, Rīgā. Lasīt vairāk »
Seminārs brīvprātīgajiem par ciešanu problemātiku veselības un slimības kontekstā. Projekta „Iesaisties, palīdzi un mainies!” ietvaros 2013.gada 14.septembrī plkst.: 10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā notiks piektais Vecāku mājas un Bērnu slimnīcas brīvprātīgo darbinieku apmācības seminārs. Semināra tēma: "Kad sāpes un ciešanas šķiet neizturamas. Dažādas pieredzes, atziņas un ceļi". Lasīt vairāk »
Vakardien, 5. septembrī, hokeja klubs Dinamo Rīga aizvadīja savu pirmo KHL šīs sezonas spēli un guva uzvaru pār Minskas Dinamo ar rezultātu 2:1! Spēli Arēna Rīga klātienē vēroja arī tie Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas pacienti, kuriem ārstējošie ārsti bija ļāvuši atstāt nodaļas telpas. Saņemot labo ziņu, ka Dinamo Rīga komanda Latvijas Dzelzceļa kausa turnīrā iegūto prēmiju par izcīnīto otro vietu ziedos Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai, bērni vēlējās sagatavot īpašu kausu saviem čempioniem – Dinamo Rīga puišiem! Tāpēc liels bija bērniem prieks, ka Dinamo Rīga bija uzaicinājusi arī visus spēli vērot klātienē un pašiem pasniegt kausu! Arī nodaļas ārsti bija priecīgi par šo iespēju bērniem, sakot, ka šāds piedzīvojums ir labākās zāles un uzmundrinājums! Pasniedzot kausu, puisis, kurš šobrīd ārstējas nodaļā un tikai tāpēc uz brīdi ir pārtraucis pats savu hokejista karjeru, komandai vēlēja veiksmi un daudz laimīgu uzvaru! Lasīt vairāk »
Ar devīzi „Labdarība vienmēr ir modē” 28. augustā Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar Vīna Studija, Amoralle, SHISHI Home of Beauty rīkoja labdarības modes skati un izsoli ar mērķi palīdzēt Bērnu slimnīcas Onkoloģijas nodaļai! Lasīt vairāk »
Projekta „Iesaisties, palīdzi un mainies!” ietvaros, 2013.gada 31.augustā plkst.10.00, Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā, notiks ceturtais Vecāku mājas un Bērnu slimnīcas brīvprātīgo darbinieku apmācības seminārs. Semināra tēma: „Bērna vecumposmu psiholoģija. Cilvēka un sabiedrības dažādība: cilvēka apziņas attīstības stadijas un aspekti - to klātbūtne slimnīcas kontekstā”. Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam piesaistīti vairāk nekā puse nepieciešamo līdzekļu! Rimi un Supernetto veikalos atsāk ziedojumu vākšanu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam Lasīt vairāk »
Noslēdzies iepirkuma konkurss: "BKUS 24. korpusa (kurā telpas paredzētas Hematoonkoloģijas nodaļai) telpu rekonstrukcijas būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība" Lasīt vairāk »
Sestdien, 2013.gada 27. jūlijā plkst.10.00, Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā sāksies Vecāku mājas un Bērnu slimnīcas brīvprātīgo darbinieku apmācības seminārs “Bērnu slimnīca, vecāku un bērnu garīgā aprūpe, bērna iekšējā dzīve”. Lasīt vairāk »
Izsludinām pieteikšanos brīvprātīgo darbinieku apmācības semināram aktīvās klausīšanās un krīzes intervences prasmju apgūšanai! Seminārs notiks sestdien, 6.jūlijā, plkst.10.00 Rīgas Lutera draudzes centrā, Torņakalna ielā 3/5, Rīgā. Lasīt vairāk »
Atvērti 24.korpusa - Hematoonkoloģijas nodaļas - telpu rekonstrukcijas būvprojekta izstrādes konkursa piedāvājumi. Lasīt vairāk »
Nodibinājums „Bērnu slimnīcas fonds” īsteno projektu „Iesaisties, palīdzi un mainies!”, kura mērķis ir iesaistīt Vecāku mājā un Bērnu slimnīcas darbā jaunus brīvprātīgos darbiniekus, piedāvājot tiem radošas, lietderīgas, personību veidojošas brīvā laika aktivitātes, un paaugstināt visu brīvprātīgo darbinieku prasmes un zināšanas, stiprinot pašapziņu un motivējot palīdzēt Bērnu slimnīcas pacientiem un viņu vecākiem. Lasīt vairāk »
Projekta „Iesaisties, palīdzi un mainies!”, kuru īsteno nodibinājums „Bērnu slimnīcas fonds”, ietvaros 2013.gada 28.maijā plkstn.10.00 BKUS Saulaino dienu bibliotēkā, Vienības gatvē 45, Rīgā notiks fokusgrupas diskusija par brīvprātīgā darba attīstību Bērnu slimnīcā. Lasīt vairāk »
Dažās vietās šajā pasaulē mēs labprāt nekad nenonāktu, kur nu vēl vestu tur savus bērnus. Viena no tādām vietām ir slimnīca. Tā nepavisam nav vieta, uz kuru kāds ilgotos doties. Un ikviens ir priecīgs, ka var no slimnīcas doties mājās. Taču bieži slimnīca kļūst par otrajām mājām - uz īsāku vai ilgāku laiku, jo tā ir vieta, kurā slimi bērni kļūst veselāki. Taču cilvēku veselu dara ne tikai operācijas, zāles un šprices, bet arī mīlošu un cerības pilnu vecāku klātbūtne, draudzīgi un iejūtīgi ārsti un māsiņas, un arī brīvprātīgie darbinieki, kuriem ir ticība, ka cilvēkam var būt slimība, bet viņš pats - pavisam vesels. Lasīt vairāk »
11.maijā Māmiņdienas svinību noskaņās tirdzniecības centrā Galerija Centrs notika ļoti sirsnīga un saulaina modes skate! Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar Latvijas modes māksliniecēm Daci Zvirbuli (Aristocrat Kids) un Inesi Ozolu (Amoralle) ir radījis īpašus Saulaino dienu T-kreklus, kurus demonstrēja sabiedrībā pazīstami tēti un mammas kopā ar saviem bērniem! Lasīt vairāk »
Pirmais Baltijas kanāls iesaistās Bērnu slimnīcas fonda un laikraksta Diena iniciētajā Saulaino dienu labdarības akcijā, kuras mērķis ir ziedojumu vākšana Bērnu slimnīcas Onkoloģiskās nodaļas renovācijai. Lasīt vairāk »
5000 latu no leģendārā pianista Mihaila Pļetņova un KREMERata Baltica koncerta biļešu ienākumiem tiks nodoti Bērnu slimnīcas fondam - Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Lasīt vairāk »
Šodien VSIA „Bērnu klīniskāuniversitātes slimnīca” Saulaino dienu bibliotēkā tika atklāta bērnu zīmējumu konkursa izstāde "Vecāku māja", kā arī izvēlēti labākie zīmējumi un apbalvoti mazie mākslinieki! Žurijas komisiju vadīja mākslinieks Māris Subačs. Lasīt vairāk »
Zaļajā ceturtdienā, 28.martā Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļā viesojās Valsts prezidents Andris Bērziņš un labdarības akcijas Saulainas dienas, kuras mērķis ir rekonstruēt Hematoonkoloģijas nodaļas telpas, patronese Dace Seisumas kundze! Nodaļas bērni visa marta garumā bija gatavojuši dažādas dekorācijas un rotājumus, lai telpas svētkos būtu pēc iespējas jaukākas un saulainākas. Lasīt vairāk »
Veselības ministrija ir izvērtējusi Eiropas Savienības fondu līdzekļu izlietojumu un radusi iespēju pārdalīt finanšu līdzekļus apakšaktivitātes „Veselības aprūpes centru attīstība” ietvaros un novirzīt tos Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) hematoonkloģijas nodaļas rekonstrukcijai. Lasīt vairāk »
Nepilnus divus gadus kopš Bērnu slimnīcas Vecāku mājas darbības sākuma Vecāku mājā jau ir uzņemti astoņsimtie vecāki. Tie ir Santa un Kristaps no Rūjienas. Viņu nesen piedzimusī meitiņa Marta savas dzīves pirmo laiku diemžēl ir spiesta pavadīt slimnīcā, jaundzimušo nodaļā. Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds kopīgi ar riepu centriem Pirelli Key Point uzsāk labdarības akciju „Riepas ar sirdi”. Akcija tiek organizēja jau trešo gadu, un šī gada mērķis ir par iegūtajiem līdzekļiem iegādāties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai jaundzimušo reanimācijas galdu. Lasīt vairāk »
Šorīt, 8.martā, Bērnu slimnīcas draugs – lielveikalu tīkls Rimi – bija sagādājis brīnišķīgu pārsteigumu Hematoonkoloģijas nodaļas mazo pacientu mammām un nodaļas darbiniecēm, dāvinot 40 tortes „Cielaviņa”! Savukārt visi Rimi un Supernetto klienti no šodienas var piedalīties Saulaino dienu labdarības akcijā un sniegt savu ieguldījumu Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas rekonstrukcijai!Katrs ziedojumu kastītēs ieliktais santīms nonāk Bērnu slimnīcas fonda labdarības akcijai, tāpēc aicinām cilvēkus nepaiet garām ziedojumu kastītēm un ziedot Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļai! Lasīt vairāk »
Atzīmējot Pasaules vēža dienu, 4. februārī, notika divi pasākumi veltīti bērnu onkoloģijai, kurus rīkoja Valsts prezidenta kanceleja, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca un Bērnu slimnīcas fonds. Lasīt vairāk »
Gadu mijā saņēmām brīnišķīgu ziņu – lai Bērnu slimnīcas 20. Hematoonkoloģijas nodaļas pacientiem ārstēšanos padarītu kaut nedaudz vieglāku, SIA „Rimi Latvia” vēlas palīdzēt arī šogad, ik mēnesi ziedojot bērniem pārtikas produktus 30 latu apmērā! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas bērni jau ir daudz tuvāk mērķim – jaunām un mazajiem pacientiem ērtām un piemērotām telpām. Pateicoties sadarbības partneru un iedzīvotāju atsaucībai, ziedojumu apmērs sasniedzis 111 301,53 latus. Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļa ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek ārstēti bērni ar onkoloģisku saslimšanu diagnozi. Pēdējo reizi remonts ir veikts pirms vairāk nekā 13 gadiem un šobrīd nodaļas telpas ir katastrofālā stāvoklī. Lasīt vairāk »
SIA Neste Latvija jau vairākus gadus atbalsta Bērnu slimnīcu, ziedojot līdzekļus dažādām slimnīcas vajadzībām un atbalstot Pedagoģijas dienestu ar nepieciešamajiem materiāliem pacientu radošajiem darbiņiem. Šogad uzņēmums nācis mums palīgā projekta "Vesels ēdis!" īstenošanā un ziedojis atlikušo projektam nepieciešamo summu - 1539 latus, lai mēs varētu aprīkot visas Bērnu slimnīcas nodaļas ar mazo pacientu ēdināšanai tik nepieciešamajiem barošanas krēsliņiem! Lasīt vairāk »
Sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2 ir tapusi interaktīva mājas lapa - www.izkrasopasauli.lv, kurā ikvienam ir iespēja palīdzēt trim Hematoonkoloģijas nodaļas intensīvās terapijas palātām. Mājas lapā var iepazīties ar šo īpašo palātu aprīkojumu un ziedot kādam no nepieciešamā inventāra objektiem. Lasīt vairāk »
Liels bija mazo pacientu pārsteigums un prieks, ieraugot nodaļā Dinamo Rīga spēlētājus kopā ar peli Minniju! Šī jaukā un neparastā kompānija - Kristaps Sotnieks, Gints Meija, Vitālijs Pavlovs un Minnija - bija atnākuši ciemos uz Bērnu slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļu, lai apsveiktu mazos cīnītājus Ziemassvētkos un uzdāvinātu viņiem galda hokeju! Protams, ka dāvana bija arī kopā jāizsaiņo un jāizmēģina! Lasīt vairāk »
Lai sagādātu prieku svētkos visiem bērniem, kas spiesti pavadīt decembri slimnīcā, Iļģuciema maiznīca konditoreja un kopā ar bērniem apglezno piparkūkas un dāvā lielformāta piparkūku izstādi fotogrāfijās! Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcā ir nodaļa, kurā bērni katru dienu smagi cīnās par savu veselību. Šie mazie cīnītāji ir drosmes un izturības paraugs ikvienam, taču arī viņiem vajag palīdzību un uzmundrinājumu! Mēs visi ceram un ticam, ka pēc cīņas būs uzvara! Lasīt vairāk »
Lai Bērnu slimnīcas hematoonkoloģijas nodaļas pacienti varētu ārstēties mūsdienīgās un atveseļošanās procesam piemērotās telpās, Bērnu slimnīcas fonds sadarbībā ar domubiedriem – uzņēmumu Rimi, laikrakstu Diena, Latvijas Televīziju, Ziedot.lv, reklāmas aģentūru TBWA Latvija, JCDeceaux, radio Skonto un citiem ir aizsācis ziedojumu vākšanas akciju nodaļas remontam. Divu mēnešu laikā Rimi un Supernetto pircēji akcijai saziedojuši vairāk nekā 32 tūkstošus latu, kas ir pirmais lielais solis, lai tiktu savākti remontarbiem nepeiciešamie līdzekļi – aptuveni 700 000 latu. Lasīt vairāk »
8.novembrī Bērnu slimnīcā viesosies māksliniece Ieva Bondare, kura bērniem stāstīs par savām mākslas studijām, rādīs savus līdzpaņemtos darbus, kā arī mācīs bērniem gleznot. Radošās darbnīcas noslēgumā māksliniece kopā ar bērniem izvēlēsies labāko darbu, kurš tiks nodots drukai kā Ziemassvētku kartīte! Lasīt vairāk »
Lai pilnvērtīgi būtu blakus un dotu spēku savam bērnam, kādam jābūt blakus arī Tev! Sākot no 8.novembra, ceturtdienās pl.15:oo gaidām visu vecumu / dzimumu vecākus, vecvecākus un piederīgos uz bezmaksas kustību nodarbībām Bērnu slimnīcas Vecāku mājā! Lasīt vairāk »
2012.gada 26.oktobrī, pl.13, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkas telpās norisināsies Bērnu slimnīcas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšana bērnu veselības aprūpes, pacientu tiesību un interešu aizstāvībai", Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/080, noslēguma forums. Lasīt vairāk »
Bērnu slimnīcas fonds uzsāk jaunu labdarības akciju ar aicinājumu ziedot Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam. Labdarības akcijas mērķis ir rekonstruēt slimnīcas vēsturiskā korpusa pirmo stāvu atbilstoši hematoonkoloģijas pacientu vajadzībām. Lasīt vairāk »
Piedāvājam iespēju, sākot ar 3.oktobri, bez maksas piedalīties īpašā programmā vecākiem, kuru bērns ilgstoši slimo! Lasīt vairāk »
Šā gada 2. jūlijā SEB banka uzsāka iniciatīvu "Pensija un krēsls – ekstra vai nepieciešamība", kas norisinājās jūlija un augusta laikā. Divu mēnešu garumā banka aicināja ikvienu klientu novērtēt nepieciešamību veidot uzkrājumus nākotnei un pieteikties pensiju 2., 3. līmenim vai uzkrājošajai dzīvības apdrošināšanai, tādējādi vienlaikus kļūstot arī par sociālās iniciatīvas dalībnieku. Ziedojot 5000 latu, SEB banka atbalstīja 120 dažādu krēslu iegādi! Lasīt vairāk »
Noslēdzoties kārtējai labdarības akcijai „Riepas ar sirdi”, Bērnu klīniskās universitātes slimnīca dāvanā saņēma čeku 6928 latu vērtībā, lai iegādātos iekārtas, kas tik ļoti nepieciešamas Jaundzimušo patoloģiju nodaļas ārstniecības procesa uzlabošanai! Lasīt vairāk »
Šī gada 9.septembrī, sākot no 14:00, gaidām Jūs Bērnu slimnīcas Vecāku mājā uz pieņemšanu bez lielas nopietnības! Lasīt vairāk »
Šodien Bērnu slimnīcas virtuves darbinieki ar prieku acīs saiņoja vaļā neskaitāmās kastes un pakas ar visu to, ko jau otro gadu pēc kārtas bija sarūpējis SIA Gemoss! Lasīt vairāk »
Savā divdesmit gadu jubilejā uzņēmums ABB uz svinīgo pasākumu lūgtos viesus aicina ziedot Bērnu slimnīcas fondam, lai kopīgiem spēkiem varētu sagādāt tik ļoti nepieciešamos funkcionālos naktsskapīšus Bērnu slimnīcas ķirurģijas nodaļu mazajiem pacientiem! Lasīt vairāk »