Labestības diena

Labestības dienās saziedotā summa 139 604,32 Eur nodrošina iespēju piepildīt bērnu sapņus

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Rimi un Supernetto veikalu tīkla organizētās labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerts jau aizvadīts 29. maijā, tomēr, kā ierasts, akcijai varēja ziedot arī jūnijā. Kopumā akcijas laikā saziedoti 139 604,32  eiro, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Kasparam, Markusam, Montai un Katrīnaidzīvot pilnvērtīgāk, kā arī piepildīs daudzu bērnu sapni par īpašu rotaļu laukumu! Akcijas organizatori ir pateicīgi ikvienam, kurš labdarības akcijā Labestības diena palīdzēja bērniem sniegt pašu svarīgāko – uzlabot veselību un iegūt dzīvesprieku!

Šī gada 29. maijā labdarības akcijas Labestības diena noslēguma koncerta tiešraides laikā tika saziedoti 106 733, 96 eiro. Ziedot arī pēc noslēguma koncerta bija iespējams Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā, zvanot pa tālruni 90006486, Rimi kioskos vai www.mansrimi.lv, ziedojot Mans Rimi naudas uzkrājumu, kā arī veikalu Rimi un Supernetto kastītēs pie kasēm visā Latvijā, kur kopumā saziedoti 36452,32 eiro. Tāpat ikviens veikalu tīkla pircējs varēja iegādāties Labestības dienas liliju, tādejādi ziedojot bērniem.  Īpašs paldies Rimi un Supernetto pircējiem, kuri visos kanālos kopā saziedoja 42141,32 eiro.

Šobrīd ziedojumu vākšana ir noslēgusies un, pateicoties cilvēku atsaucībai, kopā ir saziedoti 139 604,32 eiro. Tas dos iespēju palīdzēt Markusam, Kasparam, Montai un Katrīnai atgūt veselību un spēju patstāvīgi kustēties. Turklāt ar saziedoto summu būs iespējams arī īstenot sen loloto sapni par rotaļu laukumu bērniem ar kustību traucējumiem, ko plānots izbūvēt Bērnu slimnīcas Gaiļezers teritorijā.

„Kopā ar bērnu ģimenēm bijām patiesi aizkustināti par līdzcilvēku atsaucību un atbalstu Labestības dienu ietvaros! Saziedotā naudiņa jau tagad palīdz veseļoties Kasparam un Markusam, kuri atrodas Vācijā, lai saņemtu nepieciešamo operāciju. Puišus mēs gaidām mājās jūlija vidū, savukārt Montai un Katrīnai palīdzību saņemt ieplānots rudenī. Vienlaikus aktīvi strādājam, lai jau šovasar bērniem ar kustību traucējumiem, kuriem būs jāarstējas un rehabilitācija jāsaņem Bērnu slimnīcas Gaiļezera novietnē, varētu atpūsties un spēlēties jaunajā rotaļu laukumā! Sirsnīgs paldies visiem, kuri piedalījās akcijā, atbalstīja bērnus un sniedza viņiem iespēju veseļoties!”, ,” pateicās Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Labdarības akcijas Labestības diena laikā saziedotie naudas līdzekļi tiks izmantoti dažādiem bērnu ārstniecības nolūkiem – lai saņemtu speciālistu konsultācijas, bērni varētu veikt sarežģītas un steidzami nepieciešamas operācijas un pēc tam izietu pēcoperācijas rehabilitāciju Latvijā.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!